Reklama

Na duże plany i małe marzenia: nowa oferta pożyczek na wakacje w Banku Pekao

Od 1 czerwca nowi i obecni klienci mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty pożyczkowej, dzięki której sfinansują wyjazd wakacyjny, kupią samochód, wyremontują mieszkanie lub spełnią inne marzenia. Teraz w Banku Pekao możemy otrzymać pożyczkę gotówkową z RRSO wynoszącym 9,9 proc. oraz kartę kredytową 9,92 proc.

Pożyczka gotówkowa z atrakcyjnym oprocentowaniem

Z myślą o tych, którzy obawiają się, że może zabraknąć im gotówki na tegoroczne wakacje, Bank Pekao przygotował atrakcyjne warunki pożyczki. Obecnie można otrzymać ją z prowizją 0 proc. i RRSO 9,9 proc. Oferta jest skierowana zarówno do nowych, jak i obecnym klientów, którzy od 1 stycznia 2022 r. nie posiadają w banku innych pożyczek gotówkowych. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Osoby zainteresowane ofertą mogą ubiegać się o pożyczkę w wysokości od 1 tys. do nawet 250 tys. zł. Procedura otrzymania gotówki jest bardzo prosta, dlatego pieniądze mogą wpłynąć na nasze konto nawet następnego dnia po podpisaniu umowy, a spłata w razie konieczności zostanie przedłużona nawet o trzy miesiące. Zatem pierwszą ratę będziemy mogli przelać już po wakacjach.

Reklama

Jeśli ktoś spłaca kredyty w innych bankach, też może przenieść je do nas, łącząc kilka rat w jedną, obniżając w ten sposób wysokość płaconych rat, i otrzymać dodatkowe środki na realizację wakacyjnych planów. Klienci, którzy mają w Banku Pekao konto i korzystają z bankowości elektronicznej, mogą wziąć pożyczkę zdalnie - bez wychodzenia z domu. Wniosek kredytowy można złożyć na infolinii, a dokumenty zaakceptować online w Pekao24 lub PeoPay. Nowi klienci natomiast mogą złożyć wniosek o pożyczkę w dowolnym oddziale Banku Pekao - mówi Piotr Gołąb, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao S.A.

Karta kredytowa z pakietami korzyści

Bank Pekao przygotował również rozwiązanie dla klientów, którzy mają problem z zamknięciem się w budżecie. Czasami zwiększone wydatki w danym miesiącu utrudniają nam utrzymanie płynności finansowej. W takich przypadkach można skorzystać z Karty Kredytowej z Żubrem. Jest to pierwsza na polskim rynku karta kredytowa, która zawiera pakiet korzyści. Do wyboru mamy trzy opcje: standardową, złotą i platynową, a w trakcie trwania umowy, możemy między nimi dowolnie przechodzić bez konieczności wymiany karty. Zmiana następuje od razu. Jeśli więc potrzebujemy ubezpieczenia podróży, które dostępne jest w wyższym pakiecie, możemy otrzymać je jeszcze tego samego dnia. W każdym z wymienionych pakietów zakupy od razu możemy rozłożyć na raty, a spłata dostępna jest w 10 ratach 0 proc. (bez odsetek i prowizji).

Dostępne jest również ubezpieczenie zakupów oraz ubezpieczenie transakcji internetowych przygotowane we współpracy z PZU S.A. Dodatkowo posiadacze pakietów złotego i platynowego otrzymują ubezpieczenie podczas podróży zagranicznych oraz podróży w ramach zorganizowanego wypoczynku w Polsce. Obejmują one koszty leczenia i assistance oraz NNW na wypadek śmierci (do 100 tys. zł w pakiecie złotym i 200 tys. zł w platynowym). Najwyższy pakiet zapewnia również usługi assistance pakiet sport oraz ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, a ubezpieczenia podróżne obejmują dodatkowo jedną osobę towarzyszącą. Obydwa wyższe pakiety uprawniają także do bezpłatnego korzystania z saloników lotniskowych w przypadku opóźnienia lotu o minimum godzinę, a także 2-procentowych zwrotów wydatków za płatności kartą w internecie. Właściciele pakietu platynowego odzyskają również 5 proc. za płatności za przejazdy autostradami w Polsce i za granicą.

Bank Pekao wychodzi naprzeciw marzeniom swoich klientów z ofertą pożyczki gotówkowej i Kartą Kredytową z Żubrem "na duże plany i małe marzenia". Wybierz swoją wymarzoną destynację, a Bank Pekao zajmie się resztą. Pożyczka pomoże sfinansować wakacje, a w pakiecie z Kartą Kredytową z Żubrem klienci otrzymają ubezpieczenie podróży, zwrot części kosztów za przejazdy autostradami czy wstęp do saloników VIP na lotniskach - mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao S.A.

Artykuł sponsorowany

RRSO - rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 9,9% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 4737 zł, pożyczka zaciągnięta na 17 miesięcy, oprocentowanie zmienne 9,49% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 344,21 zł (w tym: odsetki 344,21 zł), całkowita kwota do zapłaty 5081,21 zł, płatna w 16 ratach miesięcznych po 298,90 zł, 17. Rata wyrównująca 298,81 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 4737 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 28.04.2022 r.

RRSO - rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla Karty Kredytowej z Żubrem wynosi 9,92% przy założeniach: przyznany limit kredytowy 7300 zł wypłacony jednorazowo, w trybie transakcji bezgotówkowej, spłacany w 12 równych kwotach miesięcznych, oprocentowanie promocyjne stałe 9,7% w stosunku rocznym, całkowita kwota do zapłaty 7667,22 zł, całkowity koszt 367,22 zł obejmuje: odsetki 367,22 zł oraz opłatę miesięczną za obsługę karty 0 zł, okres kredytowania 12 miesięcy. Kalkulacja przygotowana na 27.04.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, wyłączeniach i ograniczeniach ochrony ubezpieczeniowej oraz sumach ubezpieczenia i limitach odpowiedzialności określone są w Ogólnych warunkach grupowego ubezpieczenia dla posiadaczy kart kredytowych wydawanych przez Bank Pekao S.A. Dokumenty dostępne są na pekao.com.pl oraz pzu.pl, a także w oddziałach banku. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia PZU S.A. Koszt składki ubezpieczeniowej ponosi Bank Pekao S.A. jako ubezpieczający. 


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »