Rozpędź swój biznes z Programem Polska Bezgotówkowa

Prowadzisz biznes i szukasz sposobów na przyciągnięcie nowych klientów? Rozwiązaniem mogą być płatności bezgotówkowe, które według badania badanie „Zwyczaje płatnicze a rozwój sieci akceptacji w Polsce” wybiera już ponad połowa konsumentów*! Sprawdź, jakie możliwości daje w tym zakresie Program Polska Bezgotówkowa, dzięki któremu możesz otrzymać terminal płatniczy za 0 zł na okres 12 miesięcy.

Według badań Polacy coraz bardziej przekonują się do płatności bezgotówkowych. Co ciekawe, korzystają z nich nie tylko podczas zakupów w dużych marketach - klienci płacą kartami w sklepach osiedlowych (60,3%), w aptekach (59,9%) i drogeriach (51,6%), w restauracjach (48,5%), w salonach fryzjerskich i kosmetycznych (34,2%)**. Pokazuje to, że możliwość przyjmowania płatności bezgotówkowych jest pożądana przez konsumentów także w niewielkich, lokalnych punkach handlowych oraz usługowych.

Polska Bezgotówkowa - terminale płatnicze dla małych firm za 0 zł

Program Polska Bezgotówkowa ma na celu upowszechnianie płatności bezgotówkowych w naszym kraju. Skierowany jest do małych oraz średnich firm, które przez ostatni rok nie akceptowały od klientów płatności kartą (nie miały umowy z agentem rozliczeniowym). Dzięki udziałowi w Programie mogą odebrać terminal płatniczy zupełnie za darmo.

Jak możesz dołączyć do Programu Polska Bezgotówkowa? Wystarczy skontaktować się z ekspertem PolCard from Fiserv, który pomoże wybrać najlepszy rodzaj terminala płatniczego dopasowanego np. do rodzaju i skali prowadzonej przez Ciebie działalności, a także odpowie na Twoje ewentualne pytania. Terminal trafi do Twojej firmy w ciągu dwóch dni roboczych od chwili podpisania umowy. W zależności od specyfiki biznesu może to być terminal stacjonarny lub mobilny, terminal aplikacji lub PIN pad kasowy.

W ramach Programu Polska Bezgotówkowa przedsiębiorca nie ponosi kosztów do czasu osiągnięcia obrotu na terminalu w wysokości 100 tys. zł w skali 12 miesięcy. Jest to zmiana w stosunku do warunków obowiązujących w 2022 r. - wówczas limitem były obroty w wysokości 42 tys. zł w skali 5 miesięcy. Okres użytkowania urządzenia to dobry czas, by sprawdzić, jak umożliwienie klientom płatności bezgotówkowych wpłynęło na wysokość Twoich przychodów oraz liczbę kupujących.

Polska Bezgotówkowa - terminal za 0 zł pomoże rozwinąć Twój biznes!

Czy wiesz, jakie korzyści może odnieść Twoja firma po zainstalowaniu darmowego terminala płatniczego w ramach Programu Polska Bezgotówkowa?

  • Zdobędziesz nowych klientów - zarówno wśród osób, które w ogóle nie noszą przy sobie gotówki, jak i tych, które decydują się na płatności bezgotówkowe od czasu do czasu.
  • Poprawisz wizerunek swojego przedsiębiorstwa - terminal płatniczy to znak, że firma nadąża za trendami, jest nowoczesna i ukierunkowana na potrzeby oraz wygodę klientów.
  • Zwiększysz bezpieczeństwo swojej firmy - płatności bezgotówkowe redukują ryzyko np. zgubienia gotówki lub jej kradzieży.
  • Zwiększasz konkurencyjność swojego biznesu - płatności bezgotówkowe nie wszędzie są jeszcze standardem. Udostępniając je lokalnie, w swojej społeczności, wyróżniasz się na tle innych firm.

Uruchomienie wygodnych i bezpiecznych płatności bezgotówkowych to dostosowanie się do potrzeb klientów, szansa na rozwój firmy i zwiększenie skali prowadzonego biznesu.

* Boom na płatności bezgotówkowe nie słabnie. Źródło: https://polskabezgotowkowa.pl/aktualnosci/boom-na-platnosci-bezgotowkowe-nie-slabnie. Dostęp: 13.03.2023.

** Prawie 81 proc. Polaków najczęściej płaci bezgotówkowo w większych marketach. Źródło: https://www.polcard.pl/blog/polacy-najczesciej-placi-bezgotowkowo-w-wiekszych-marketach/. Dostęp: 23.02.2023.

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »