Reklama

Tak łatwo wziąć 50 000 złotych?

Ktoś, kto od dawna nie brał kredytu w banku BZ WBK będzie pozytywnie zaskoczony. Procedury są bardzo szybkie i decyzja o kredycie zapada bezzwłocznie.

A. Jestem klientem BZ WBK

Osoba związana z BZ WBK na przykład poprzez posiadanie tam konta, na które spływają dochody (choćby stała pensja), ma bardzo prostą sytuację. Gdy pojawi się w oddziale banku z dokumentem tożsamości i życzeniem otrzymania kredytu w wysokości 50 000 złotych, natychmiast rozpocznie się procedura. Klient wypełnia wniosek kredytowy. Bank błyskawicznie sprawdza przychody klienta, które są w systemie elektronicznym tej instytucji. Równie szybko oblicza zdolność kredytową dla tej osoby, która wynika właśnie m.in. z rejestrowanych wpływów. Pracownik banku analizuje sytuację klienta i jego historię kredytową. Gdy nie ma żadnych zastrzeżeń, z pieniędzmi można wyjść nawet po 15 minutach! Nie można zapomnieć, że w BZ WBK mają dla stałych klientów specjalnie oferty kredytowe, które mogą być bardzo atrakcyjne. Jeszcze tego samego dnia może odjechać z salonu samochodowego upragnionym autem!

Reklama

Porada praktyczna - wizytę w banku należy zaplanować na godziny dopasowane do godzin pracy naszego działu kadr. Bank niekiedy potwierdza tam część informacji. To bardzo przyspieszy decyzję kredytową.

B. Nie jestem klientem BZ WBK

Pracuję na etacie - przy wizycie w banku BZ WBK jestem wyposażony w dowód osobisty oraz niedawno wydane zaświadczenie z działu kadr. To wydatnie przyspieszy cała procedurę. Bank mając wgląd w te dokumenty i rozpoczyna wtedy standardową procedurę, zbieżną z postępowaniem wobec stałego klienta BZ WBK. Bada się zdolność kredytową, wniosek wprowadza do systemu i przydzielenie 50 000 złotych może być równie szybkie.

Prowadzę działalność gospodarczą - przy wizycie w banku jestem wtedy wyposażony w dokument tożsamości oraz między innymi PIT z ostatniego roku (lub ostatniego okresu rozliczeniowego). Na podstawie rozmowy z klientem, poznania specyfiki jego działalności oraz rozliczeń z fiskusem bank wyliczy tzw. stabilny dochód klienta. Będzie on podstawą wyznaczenia zdolności kredytowej po uprzedniej weryfikacji źródeł wpływów. Decyzji kredytowej na opisywaną kwotę nie można spodziewać się w tak ekspresowym tempie, jak opisane wyżej, lecz jest ona możliwa w czasie jednego dnia działania oddziału BZ WBK.

Porada praktyczna - wizytę w banku należy zaplanować na godziny poranne. Bank potrzebuje czasu na zewnętrzną weryfikację danych. To bardzo przyspieszy decyzję kredytową.

Gdy procedury zaczniemy rano, późnym popołudniem możemy iść do salonu samochodowego po zamówiony samochód.

BZ WBK osobiście wizytował MK

Biznes INTERIA.PL na Twitterze. Dołącz do nas i czytaj informacje gospodarcze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »