Jak ważny jest wybór sali konferencyjnej?

Jakie czynniki wpływają na wybór sali konferencyjnej w Krakowie? Czy organizując wydarzenie powinno się zwracać uwagę na lokalizację, wielkość sali i jej wyposażenie? Z całą pewnością tak, dlatego warto szukać miejsca, które spełni wszelkie wymagania i zagwarantuje sukces konferencji.

Udana konferencja to nie tylko odpowiedni prelegenci, ale także miejsce w którym się ona odbywa. Niektóre firmy decydują się na organizację szkoleń bądź wydarzeń specjalnych na terenie własnej firmy. Jednak spora część nie ma do tego warunków, dlatego szukają miejsca na zewnątrz. Na co najczęściej zwraca się uwagę, kiedy wybiera się sale konferencyjne?

Wielkość sali konferencyjnej

Wybór sali powinien zależeć od ilości osób, które wezmą udział w wydarzeniu. Zbyt duża sala konferencyjna sprawi wrażenie pustej, a echo będzie się nieść od ściany do ściany. Zbyt mała spowoduje przeciskanie się uczestników między sobą w przejściach. Warto wziąć pod uwagę sale, które dają możliwość dostosowania liczby miejsc w pomieszczeniu do ilości uczestników. Restauracja Browar Lubicz w Krakowie posiada kilka sal bankietowo-konferencyjnych, spośród których można wybrać tę, która najlepiej odpowiadać będzie wielkości i klimatowi organizowanego wydarzenia. Nasza oferta jest bardzo szeroka. Poczynając od antresoli w Leżakowni, znajdującej się na poziomie -1, mieszczącej od 20 do 50 osób, której przestrzeń daje uczestnikom poczucie odrębności i intymności, idealnej w przypadku kameralnych spotkań. Kończąc na Dojrzewalni, naszej głównej sali konferencyjno-bankietowej o powierzchni 150 m kw., mieszczącej do 130 osób, która daje wiele możliwości zaplanowania ułożenia uczestników i jest wyposażona w sprzęt gwarantujący przeprowadzenie eventu na najwyższym poziomie. - mówi Marta Skorupska, event manager Browaru Lubicz http://www.browar-lubicz.com.pl/sale-konferencyjne

Wyposażenie - sprawdź, czy sala ma wszystko, czego potrzebujesz

Odpowiednie wyposażenie sali, o którym wspomina Marta Skorupska to bardzo ważny element, wpływający na wybór miejsca. W przypadku, gdy organizowane jest większe szkolenie, warto, aby na sali znalazł się flipchart, projektor, ekran oraz nagłośnienie. Dodatkowym plusem jest dostęp do internetu bezprzewodowego. Coraz częściej osoby organizujące szkolenia zwracają uwagę czy w sali jest klimatyzacja i możliwość regulowania światła. Ważnym aspektem, o którym wielu organizatorów zapomina na etapie przygotowań jest profesjonalna obsługa. W Browarze Lubicz posiadamy personel specjalnie szkolony w zakresie obsługi konferencji i bankietów, który wie jak poradzić sobie w każdej sytuacji na tego typu wydarzeniach. - mówi Event manager Browaru Lubicz

Reklama

http://www.browar-lubicz.com.pl/sale-konferencyjne

Lokalizacja - zadbaj o dobre miejsce

Kraków jest miastem, w którym najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie lokalizacji w ścisłym centrum, co zapewni wszystkim zaproszonym łatwy dojazd na wydarzenie, a także dostęp do atrakcji kulturalnych. Dodatkowo sala umiejscowiona w sercu miasta korzystnie wpływa na prestiż i komfort organizacji danego wydarzenia.

Na powodzenie konferencji wpływa wiele czynników. Wybierając miejsce warto jest zwrócić uwagę na wszystkie interesujące nas elementy, szczególnie te wymienione wcześniej.

Browar Lubicz jest dobrym pomysłem dla tych, którym zależy nie tylko na udanej konferencji, ale także na miejscu wartym zapamiętania. Obiekt jest dostosowany do dużych i małych konferencji oraz imprez, a wszystko to we wnętrzu zabytkowego browaru, co pozwala na stworzenie kameralnej atmosfery i poczucia odrębności - podsumowuje Marta Skorupska.

Dowiedz się więcej na temat: Salo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »