Drageus Games wprowadza nowe tytuły

Drageus Games SA, producent i wydawca gier wideo, do końca roku wprowadzi do sprzedaży cztery tytuły na Nintendo Switch. Już dziś na japońskiej konsoli debiutuje Farabel, na początku kolejnego tygodnia premierę będą miały gry Mushroom Quest, Drawgeon: Dungeons of Ink and Paper oraz Funny Bunny Adventures. Drageus Games w pierwszym półroczu 2020 roku chce zadebiutować na rynku NewConnect.

Drageus Games SA, producent i wydawca gier wideo, do końca roku wprowadzi do sprzedaży cztery tytuły na Nintendo Switch. Już dziś na japońskiej konsoli debiutuje Farabel, na początku kolejnego tygodnia premierę będą miały gry Mushroom Quest, Drawgeon: Dungeons of Ink and Paper oraz Funny Bunny Adventures. Drageus Games w pierwszym półroczu 2020 roku chce zadebiutować na rynku NewConnect.

- Zgodnie z zapowiedziami, w czwartym kwartale 2019 roku wydamy dziesięć tytułów, z czego tylko

w grudniu do sprzedaży trafi sześć z nich na platformę Nintendo Switch. To część przyjętej przez nas strategii, której głównym założeniem jest wydawanie i portowanie gier przede wszystkim na Nintendo Switch. - mówi Radosław Mrowiński, wiceprezes i dyrektor finansowy w Drageus Games.

- Dziś na Switchu debiutuje Farabel, już 23 grudnia do sprzedaży trafi Mushroom Quest, a dzień później Drawgeon: Dungeons of Ink and Paper oraz Funny Bunny Adventures. - dodaje Radosław Mrowiński.

Reklama

Farabel to tytuł cieszący się wieloma pozytywnymi opiniami graczy. To gra strategiczna, w której wszystko odwrócone jest do góry nogami. Gracz jako Cendor, władca Farabel, zaczyna rozgrywkę od końca historii i cofa się w czasie aby uratować miasto podczas trwających 26 epickich

i trudnych bitew. Gra rozwija spryt, siłę

i sprawność strategiczną gracza. Bohater ma do dyspozycji 40 różnych jednostek oraz 18 możliwości zaklęć i umiejętności do wykorzystania.

Link do Nintendo: https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch-download-software/Farabel-1683431.html

Mushroom Quest to klasyczna gra z gatunku sokoban z oryginalnymi elementami rozgrywki.

W starożytnym lochu odrodził się magiczny grzybek, który aby przejść przez wszystkie poziomy, musi uciekać, a przy okazji sprytnie zbierać magiczne kryształy.

Link do Nintendo: https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch-download-software/Mushroom-Quest-1691578.html

Drawgeon: Dungeons of Ink and Paper to gra, w której akcja rozgrywa się w Krainie Inklandów. Na ten z pozoru spokojny teren, z przestworza niespodziewanie spada potężna wieża. Boheter, który może być wojownikiem, magikiem lub łotrem, ma

za zadanie rozwikłać zagadkę tego tajemniczego zdarzenia. Drawngeon to przygoda RPG, w którą można grać również

w krótkich sesjach rozgrywki, dzięki proceduralnemu generowaniu lochów, jaskiń i lasów. Ręcznie rysowana grafika, która stwarza wrażenie odgrywania scen na kartce papieru, szczególnie pasuje do mrocznych i oldschoolowych heroicznych scen fantasy.

Link do Nintendo: https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch-download-software/Drawngeon-Dungeons-of-Ink-and-Paper-1692309.html

Idealnym tytułem dla młodszych graczy jest Funny Bunny Adventures. To projekt, który

w zabawny sposób pozwala rozwijać logiczne myślenie, niezbędne do rozwiązania wielu zagadek. Gracz, jako króliczek, przez większość gry skacząc, ma za zadanie sadzić marchewki

i użyźniać ziemię, tym samym podróżując

w uroczych, kolorowych i tętniących życiem krainach.

Link do Nintendo: https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch-download-software/Funny-Bunny-Adventures-1692308.html

- Myślę, że gry wiedo to trafiony prezent pod choinkę dla większości z nas. Grudniowe premiery naszych tytułów ucieszą niejednego fana gamingu, tym bardziej że wszystkie z nich dostępne będą

w wersji na popularną konsolę Nintendo. - informuje Łukasz Mitan, prezes zarządu Drageus Games.

- W nowym roku także szykujemy dla graczy ciekawe projekty. Pierwsze z nich zostaną wydane już

w pierwszym kwartale. - dodaje Łukasz Mitan.

Drageus Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier, zarówno własnych jak i gier innych deweloperów na konsolę Nintendo Switch oraz komputery stacjonarne. Od 2017 roku, czyli od początku działalności spółki, do końca grudnia 2019 roku studio osiągnie liczbę ponad 20 gier wydanych na platformie Nintendo Switch. Cztery z nich stanowią autorskie projekty spółki, pozostałe zostały stworzone przez producentów zewnętrznych.

Produkty Drageus Games sprzedawane są na całym świecie w modelu dystrybucji cyfrowej.

W szczególności studio wydaje gry za pośrednictwem dedykowanych platform dystrybucyjnych

- Nintendo Switch oraz Steam.

O spółce:

Drageus Games SA prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier zarówno własnych jak i gier innych autorów na konsolę Nintendo Switch oraz komputery stacjonarne.

Spółka istnieje od 2017 roku.

Interia.pl oprac MZB

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »