Reklama

Erbud SA rozbuduje UM w Szczecinie

Erbud SA rozbuduje Centrum Diagnostyki i Leczenia Nowotworów Dziedzicznych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Erbud podpisał umowę na rozbudowę Szpitala Klinicznego Nr 1 - Centrum Diagnostyki i Leczenia Nowotworów Dziedzicznych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Kontrakt o wartości ponad 19 mln zł netto zostanie zrealizowany do końca maja 2013 roku. Inwestorem i zleceniodawcą jest Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie.

W ramach realizacji umowy Erbud wykona m.in. prace instalacyjne (elektryczne oraz sanitarne, instalacja dekontaminacji) oraz wykończeniowe wraz zagospodarowaniem terenu oraz infrastrukturą.

Sprawdź bieżące notowania spółki Erbud na stronach INTERIA.PL

Reklama

W portfelu zleceń

Na koniec marca 2012 r. Grupa Erbud miała 78,5 mln zł w gotówce oraz dostępne linie bankowe i ubezpieczeniowe na kwotę 519,5 mln zł.

Portfel zleceń grupy wyniósł rekordowo 1,340 mld zł, z czego ok. 842 mln zł do realizacji w bieżącym roku. W kwietniu br. grupa podpisała dodatkowo umowy o łącznej wartości 96 mln zł.

Potencjał wzrostu zysków

ERBUD jest grupą ogólnobudowlaną, świadczącą usługi w segmentach; przemysłowym, użyteczności publicznej, inżynieryjno - drogowym oraz mieszkaniowym na terenie Polski oraz innych krajów europejskich, m. in. w Niemczech, Belgii Francji oraz Wielkiej Brytanii.

Opr. MZB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »