Reklama

Libet podał przedział cenowy

Libet S.A., producent kostki brukowej, opublikował przedział cenowy dla oferowanych w ofercie publicznej akcji, ustalony na od 4,65 zł do 5,50 zł za akcję. Oznacza to, że wartość oferty publicznej Libet S.A. może wynieść maksymalnie 136,1 mln zł (z opcją dodatkowego przydziału).

Spółka poinformowała również o podpisaniu przez Akcjonariusza Sprzedającego umowy o powstrzymaniu się od rozporządzania Akcjami (lock-up) w okresie 12 miesięcy od daty pierwszego notowania akcji Libet S.A. na GPW, chyba, że uzyska na to pisemną zgodę Oferującego.

Reklama

Proces budowy księgi popytu wśród inwestorów instytucjonalnych odbędzie się w dniach 12-15 kwietnia, a zapisy na akcje Spółki dla inwestorów indywidualnych - w dniach 12-14 kwietnia. Debiut na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA planowany jest na przełomie kwietnia i maja tego roku.

Sprawdź bieżące informacje z rynku pierwotnego GPW w Biznes INTERIA.PL

Dowiedz się więcej na temat: Akcji | Libet S.A. | podania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »