Będą podwyżki płac dla pracowników tzw. budżetówki. Z rządem dogadała się "Solidarność", inne związki żądają więcej

Wojciech Szeląg

Wojciech Szeląg

"Solidarność" dogadała się z rządem. Inne związki chcą więcej
"Solidarność" dogadała się z rządem. Inne związki chcą więcej123RF/PICSEL
  • NSZZ Solidarność podpisze porozumienie z rządem w środę w Stalowej Woli
  • Zgodnie z nim płace w "budżetówce" mogą wzrosnąć w tym roku o 8 proc.
  • OPZZ i FZZ domagają się wzrostu płac o 20 proc. w tym roku
  • ZNP chce podwyżki o 20 proc. już od lipca
  • Budżet zakłada wzrost płac w "budżetówce" o 7,8 proc.

Podwyżki dla "budżetówki" - kiedy i jakie?

Zobacz również:

OPZZ i FZZ jednym głosem

ZNP chce więcej i szybciej

Zobacz również:

Wysoka inflacja zostanie z nami na dłużej

Best Brands 2023. Łukasz Czepiela o kluczu do sukcesu w biznesieinteriaINTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?