Do Polski dotarły 4 mln ton węgla, głównie z Kolumbii i Australii

PGE Paliwa sprowadza węgiel głównie z Kolumbii (zdj. ilustracyjne)
PGE Paliwa sprowadza węgiel głównie z Kolumbii (zdj. ilustracyjne)Jan DzbanPAP

Zobacz również:

Zobacz również:

Jakość węgla potwierdzona certyfikatami

Zobacz również:

Sprzedaż węgla od PGE tylko przez stronę internetową

Prezes PGE: Węgla zimą nie zabraknieNewseria Biznes
Newseria Biznes
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?