Reklama

LOT sprzeda ci teraz wszystko

Nasz narodowy przewoźnik lotniczy zaczyna sprzedawać turystom całe pakiety usług. Upodobnia go to do biura podróży.

LOT realizuje kolejny pomysł na dodatkowe zyski, które mają poprawić sytuację finansową spółki. Linia powołała do życia spółkę zależną LOT Travel, która sprzedaje pakiety turystyczne. Jak mówi David Garcia, oferta jest przeznaczona zarówno dla podróżników, jak i klientów biznesowych. W pakiecie jest nie tylko przelot, ale także zakwaterowanie w hotelu, czy samochód z wypożyczalni.

Reklama

Pakiet będzie można wykupić na wszystkie kierunki obsługiwane przez LOT. Możliwe jest też dostosowanie pakietu turystycznego do indywidualnych potrzeb klientów. Chodzi zarówno o standard hotelu, jak i indywidualny program podróży. Należy się jednak w takich przypadkach liczyć z wyższą ceną. Na razie działa strona internetowa, na której można się zapoznać z ofertą. Nie ma jednak opcji rezerwacji on - line. Ta pojawi się prawdopodobnie jesienią.

W 2012 roku LOT został zobowiązany przez Komisję Europejską do wdrożenia programu oszczędnościowego. Wprowadzono program dobrowolnych odejść i ograniczono siatkę połączeń. Od kilku miesięcy przewoźnik pracuje nad modyfikacją ofert, by osiągnąć z działalności operacyjnej jak największy zysk. Kilkanaście dni temu przewoźnik ogłosił zamiar wprowadzenia nowych taryf w rozkładowych lotach.

Biznes INTERIA.PL na Twitterze. Dołącz do nas i czytaj informacje gospodarcze

Dowiedz się więcej na temat: wszystkie | PLL LOT | Teraz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »