Masz kartę Moja Biedronka? Czas kończy się 18 listopada, potem funkcja zostanie wyłączona

Karta Moja Biedronka daje klientom Biedronki szansę na łatwiejsze zebranie maskotek wydawanych w ramach Gangu Mocniaków. Zabawki można dostać za darmo po zebraniu odpowiedniej puli naklejek, które odbiera się przy zakupach. Klienci nie mogą jednak zapomnieć, że czas na zebranie naklejek mija 18 listopada i do tego terminu też wyłączona zostanie jedna z funkcji, która pozwala na szybsze kolekcjonowanie wlepek potrzebnych do otrzymania pluszaka Gangu Mocniaków.

 • Gang Mocniaków trafił do Biedronki z końcem sierpnia i niebawem minie termin, do którego wydawane za zakupy są naklejki akcji.
 • Dzięki wykorzystaniu karty Moja Biedronka można szybciej uzyskać maskotkę, jednak nie można zwlekać, zostały ostatnie dni.
 • Skorzystać z funkcji można jednak wyłącznie, gdy w sklepie za zakupy wydamy określoną kwotę pieniędzy.

Gang Mocniaków trafił na półki Biedronki pod koniec sierpnia w całym kraju. Wówczas zaczęła się też akcja, którą klienci dobrze już znają - do pobieranych przy kasie klaserów należy wklejać nalepki za zakupy, które następnie można wymienić na maskotki. Odpowiednia liczba naklejek to gwarancja odebrania maskotki Gangu Mocniaków za darmo.

Reklama

Gang Mocniaków w Biedronce. W sklepach pojawiło się 11 maskotek

Tak jak w poprzednich latach, tak i obecnie maskotki, które Biedronka rzuciła na półki są wyobrażeniami odpowiednich produktów spożywczych. W tegorocznej edycji Biedronka rzuciła na półki 11 różnych zabawek. Wśród pluszaków są:

 • awokado Adaś,
 • banan Benek,
 • dynia Dorotka,
 • chleb Henio,
 • jajko Julek,
 • krem Krzyś,
 • napój Norbert,
 • oranżada Ola,
 • parówka Patrycja,
 • rogalik Radzio,
 • woda Werka.

Jak zdobywać maskotki Gangu Mocniaków? Karta Moja Biedronka ma ukrytą funkcję

Klienci zainteresowani zbieraniem naklejek Gangu Mocniaków mogą pobierać przy kasach w Biedronce odpowiednie klasery. To tam powinni umieszczać nalepki z zakupów, a przedstawiony na kasie pełny klaser skutkuje wydaniem za darmo wybranej maskotki. Do otrzymania jednej naklejki, trzeba wydać w sklepie co najmniej 69 zł. 

Kolejne nalepki można dostać, jeśli na zakupach spełnimy odpowiednie warunki. Łatwiej mają klienci z kartą Moja Biedronka, ponieważ dzięki specjalnej funkcji mogą nieco szybciej zdobywać naklejki. Dodatkowe naklejki wydawane są jeśli spełnimy jeden z 5 warunków - dwa z nich dotyczą tylko posiadaczy karty Moja Biedronka:

 1. zakupy z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka za każde wydane 69 zł,
 2. zakup jakiegokolwiek warzywa lub owocu w ramach wydanych 69 zł,
 3. zakup przynajmniej jednego z produktów z oferty "Mocny wybór" za każde wydane 69 zł,
 4. zakup przynajmniej jednego produktu z oferty specjalnej za minimum 10 zł za każde wydane 69 zł, przy czym ofertą "Mocny wybór" oraz ofertą specjalną są objęte wyłącznie wybrane produkty dostępne w ofercie sklepu Biedronka, wskazane w gazetkach promocyjnych i oznaczone odpowiednio znakiem "Mocny wybór" oraz "Kup i zyskaj extra naklejki",
 5. prawidłowe rozwiązanie quizu w aplikacji Biedronka - kod uprawniający do dostępu do quizu otrzymają użytkownicy karty Moja Biedronka po dokonaniu zakupów za 69 zł zrealizowanych z użyciem karty Moja Biedronka lub aplikacji Biedronka.

ZOBACZ TAKŻE:

Ile naklejek za maskotkę Gangu Mocniaków? Zabawkę można też kupić

W trakcie jednych zakupów za 69 zł można otrzymać w sumie 6 naklejek Gangu Mocniaków, jeśli skorzystamy ze wszystkich możliwości. Biedronka wprowadziła także ograniczenie dotyczące naklejek wydawanych w sklepach - maksymalnie za jedne zakupy można dostać 60 naklejek.

By odebrać maskotkę za darmo, trzeba zebrać 60 naklejek. Można jednak również go kupić - jeśli do sklepu przyniesiemy tylko 30 naklejek, pluszaka Gangu Mocniaków będzie można kupić za 24,99 zł. Zadowoleni powinni być i ci, którzy chcą zabawkę bez zbierania naklejek. Biedronka sprzedaje jednego Mocniaka po 49,99 zł.

Nie tylko maskotki. Gang Mocniaków w Biedronce to także książki

Biedronka w ramach Gangu Mocniaków wprowadziła do sklepów również tematyczne książki. Na klientów czeka pięć pozycji różnych, które wydawane są za zebranie 15 naklejek. Książkę można kupić również poza akcją za 14,99 zł. W każdej znajdziemy opowieści o charakterze edukacyjnym, a główną rolę w nich grają maskotki Gangu Mocniaków. Opowiastki zawierają ciekawostki żywieniowe, które Biedronka przygotowała we współpracy z dietetykami.

Akcja Gangu Mocniaków niebawem się skończy. Naklejki wydają tylko do 18 listopada

Biedronka uruchomiła akcję 28 sierpnia w poniedziałek. Czas na zbieranie naklejek i korzystania z funkcji karty Moja Biedronka jest tylko do 18 listopada. Maskotki będą wydawane dłużej, bo do 2 grudnia. Biedronka dopuszcza jednak, że wydawanie maskotek może się przedłużyć w zależności od zapełnienia magazynów.

Przemysław Terlecki

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Biedronka | karta moja biedronka | gang mocniaków
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »