Reklama

Spadła średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej"

Rozpowszechnianie płatne razem "Gazety Wyborczej", wydawanej przez Agorę, wyniosło w sierpniu 2011 roku 288 122 sztuk i było o 9,9 proc. niższe niż rok wcześniej - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.

Rozpowszechnianie płatne razem "Gazety Wyborczej" w sierpniu 2011 roku było także niższe o 4,6 proc. w stosunku do lipca 2011 roku.

Z kolei rozpowszechnianie płatne razem "Dziennika Gazety Prawnej", wydawanego przez Infor razem z Axel Springer Polska, wyniosło w sierpniu 86 249 egzemplarzy, co oznacza spadek o 13,3 proc. rok do roku oraz wzrost o 0,2 proc. miesiąc do miesiąca.

W sierpniu liderem sprzedaży na rynku dzienników pozostał "Fakt", wydawany przez Axel Springer Polska. Jego rozpowszechnianie płatne razem wyniosło 409 947 egzemplarzy, co oznacza spadek rok do roku o 3,9 proc. Natomiast miesiąc do miesiąca sprzedaż wzrosła o 8,0 proc.

Reklama

W sierpniu w ujęciu rocznym rozpowszechnianie płatne razem "Super Expressu" spadło o 2,3 proc., do 169 820 sztuk. Miesiąc do miesiąca spadło o 0,4 proc.

Rozpowszechnianie płatne razem "Rzeczpospolitej" w sierpniu wyniosło 120 756 sztuk, co oznacza spadek rok do roku o 9,0 proc. Miesiąc do miesiąca sprzedaż nie zmieniła się.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »