Unia Europejska realizuje plan odejścia od gazu. Pierwsze wyniki napawają optymizmem

Alan Bartman

Oprac.: Alan Bartman

Kraje członkowskie zredukowały zużycie gazu ziemnego o 20,1 proc. w okresie sierpień-listopad 2022 r. wobec analogicznych miesięcy w latach 2017-2021
Kraje członkowskie zredukowały zużycie gazu ziemnego o 20,1 proc. w okresie sierpień-listopad 2022 r. wobec analogicznych miesięcy w latach 2017-2021AFP
Odpady z energetyki mogą wracać do obieguNewseria BiznesNewseria Biznes
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?