Reklama

Zwiększenie produktywności w firmie jako cel na 2020 rok - jak to zrobić?

W tym roku ponad 80 proc. ankietowanych w badaniu "2019 Global Human Capital Trends" przeprowadzonego przez Deloitte odpowiedziało, że czują potrzebę zwiększenia produktywności.

Jedną z metod podniesienia efektywności firmy jest eliminacja powtarzalnych czynności, najczęściej tych administracyjnych. Jeśli więc zautomatyzujemy obsługę najbardziej czasochłonnych procesów w HR tj. zatrudnienie, naliczanie wynagrodzeń, komunikacja z ZUS i ePUAP, generowanie rocznych pitów, zyskamy czas na realizowanie strategicznych celów biznesowych. Jak więc to zrobić? Jedną z opcji jest zainwestowanie w system HR w chmurze. Korzyści płynących z korzystania z tego typów rozwiązań jest naprawdę wiele. Wśród najważniejszych wymienia się:

1. Niskie koszty

Jedną z największych zalet oprogramowania w chmurze jest opłacalność. Koszt rozwiązania opartego na modelu SaaS jest relatywnie niski. Ponadto, nie wiążą się z nim dodatkowe opłaty wynikające z zakupem sprzętu, bazą danych czy opieką serwisową.

Reklama

2. Oszczędność czasu

W przeciwieństwie do tradycyjnych modeli system HR cloud nie wymaga instalacji oraz konfiguracji. W ciągu zaledwie kilku godzin użytkownicy otrzymują oprogramowanie gotowe do użycia.

3. Łatwość użycia i bezpieczeństwo

Dwie bardzo ważne cechy - proste użytkowanie bez konieczności przeprowadzania rozbudowanego szkolenia dla personelu oraz wysoki poziom bezpieczeństwa, co gwarantuje umowa z dostawcą.

4. Niezawodność

Oprogramowania w modelu SaaS gwarantują ciągłość pracy i są praktycznie bezawaryjne. To wszystko oczywiście bez kosztownego serwisu. Korzystając z oprogramowania w chmurze eliminujemy również ryzyko wirusów.

5. Możliwość pracy zdalnej

Taki system umożliwia korzystanie z oprogramowania z każdego komputera, w dowolnym miejscu oraz porze. Jest całkowicie wolne od jakichkolwiek ograniczeń.

Oprogramowaniem do obsługi kadrowo-płacowej w modelu SaaS zapewniające wszystkie wymienione wyżej korzyści jest TETA AIR. System ten przeznaczony jest dla wszystkich, którym zależy na szybkim wdrożeniu sprawdzonej aplikacji spełniającej wymogi polskiego prawa w obszarze HR. Dzięki temu rozwiązaniowi zwiększymy produktywność poprzez eliminację administracyjnych zadań oraz usprawnimy komunikację na linii pracownik - HR. Jakie korzyści oferuje ten system?

- Możliwość wnioskowania o urlop na urządzeniach mobilnych w ciągu zaledwie kilku sekund.

- Planowanie grafików przez managerów, dzięki informacji o systemie pracy, nieobecnościach, czy oświadczeniach pracowników.

- Szybkie rozliczanie nadgodzin oraz informowanie pracownika o zleconych nadgodzinach, jak również o stanie rozliczenia jego pracy nadliczbowej.

- Bezpieczna i wygodna forma udostępniania pracownikom dokumentów podatkowych z potwierdzeniem odbioru.

- Udostępnianie pracownikom i managerom raportów z aktualnymi danymi oraz dostępu on-line do paska wynagrodzeń.

- Zarządzanie harmonogramem, dzięki któremu pracownik wie, w jakie dni pracuje, o której ma przyjść do pracy, czy ma prace dodatkowe, szkolenia, a kiedy dni urlopowe.

- Swobodny dostęp pracowników do aktualizacji danych tj. zmiana danych adresowych, zmiana rachunku bankowego, nadgodziny czy zgłoszenie lub wyrejestrowanie dzieci z ubezpieczenia.

- Możliwość kontaktu z działem HR 24/7 w sprawach tj. pytania dotyczące benefitów, zaświadczeń do kredytów i innych kwestii wymagających pomocy HR za pomocą prostego w obsłudze wniosku i komunikatora.

HR jest działem, z którym ma styczność każdy pracownik, więc inwestycja w oprogramowanie usprawniające jego pracę to nie tylko zwiększenie produktywności i efektywności tej jednostki, a całej firmy. Mniej czasu na działania administracyjne oznacza więcej czasu na realizowanie celów strategicznych.

Więcej o systemie TETA AIR dowiesz się na stronie -> www.teta-air.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »