Zwolnienie z abonamentu RTV będzie szersze? Resort ujawnił plany

Abonament RTV z szerszym zwolnieniem? Resort ujawnił plany.
Abonament RTV z szerszym zwolnieniem? Resort ujawnił plany.pro2sound123RF/PICSEL
  • Ministerstwo Kultury ujawniło swoje plany w kwestii zmian w systemie ściągania abonamentu RTV.
  • Resort ujawnił, co zamierza, w odpowiedzi na pytanie wiceministry edukacji, Joanny Muchy.
  • Obecnie zwolnienie z abonamentu RTV może nastąpić na podstawie wieku, stanu zdrowia, zatrudnienia czy wysokości emerytury.

Zwolnienie z abonamentu RTV będzie rozszerzone? Ministerstwo Kultury odpowiada

Zobacz również:

Kto nie musi opłacać abonamentu RTV? Jest kilka grup, które nie muszą płacić

  • po 75. roku życia,
  • po 60. roku życia z prawem do emerytury, która nie przekracza miesięcznie kwoty 50 proc. średniego wynagrodzenia.
  • zaliczane do I grupy inwalidzkiej,
  • zarejestrowani jako bezrobotni,
  • weterani będący inwalidami wojennymi lub wojskowymi.
Gwiazdowski mówi Interii. Odc. 76: Homo oeconomicus. Czy człowiek postępuje racjonalnie?INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?