Reklama

Mieszkania w promocji z pięcioma bonusami do wyboru od Grupy Murapol

Deweloper mieszkaniowy działający w 17 polskich miastach rozpoczyna noworoczną promocję, obejmującą pięć bonusów do wyboru przy kupnie mieszkania z jego oferty. Można zyskać - zwrot 12 rat kredytu hipotecznego, rabat na wykończenie lub wyposażenie wnętrz, obniżkę ceny mieszkania przy transakcji gotówkowej, gwarancję wsparcia na wypadek nieznalezienia najemcy lub parking w cenie. Promocją objęte są wszystkie lokale mieszkalne w każdej spośród 22 inwestycji mieszkaniowych Grupy Murapol.

Zakup któregokolwiek mieszkania z oferty Murapolu pozwala skorzystać z promocji "5+ Mega bonusy na nowe mieszkania", w ramach której klient wybiera jeden spośród 5 zaproponowanych przez dewelopera dodatków. Pula obejmuje atrakcyjne rabaty, premie oraz inne korzyści, które docenią zarówno klienci szukający lokalu na potrzeby własne, jak i w celach inwestycyjnych, niezależnie od tego czy planują zakup za gotówkę czy na kredyt. W ramach akcji można otrzymać bonusy: "Rok bez raz", "Rabat na wykończenie", "Rabat za gotówkę", "Pewny najemca" oraz "Parking w cenie". Aby móc skorzystać z promocji, wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny dostępny na stronach dedykowanych kampanii, zarezerwować wybrane mieszkanie z oferty i spełnić określone w regulaminie promocji warunki. Wcześniej warto umówić się na wideo-rozmowę z doradcą klienta, który pomoże w doborze lokalu i odpowie na wszystkie pytania dotyczące samego mieszkania, jak i poszczególnych bonusów.

ROK BEZ RAT

Reklama

Pierwszy z bonusów to propozycja skierowana stricte do osób zamierzających skorzystać z finansowania bankowego przy zakupie mieszkania. Zakłada on wypłatę przez dewelopera premii pieniężnej pokrywającej raty kredytu nabywcy przez pierwszy rok jego spłacania. Maksymalna wysokość comiesięcznego wsparcia uzależniona jest od ceny mieszkania, a jej łączna kwota może sięgnąć nawet 22 tys. zł brutto (zostanie pomniejszona o 10% podatku odprowadzonego przez Organizatora promocji zgodnie z obowiązującymi przepisami) i może być spożytkowana na dowolny, wybrany przez klienta cel. Bonus uruchamiany jest tuż po spłacie pierwszej raty kredytu hipotecznego.

RABAT NA WYKOŃCZENIE

Rabat oferowany w postaci premii na wykończenie lub wyposażenie mieszkania pozwala klientowi obniżyć koszty aranżacji wnętrz lub wykonania jej w wyższym standardzie. Bonus, którego wysokość stanowi równowartość 6 proc. ceny mieszkania, zostanie pomniejszony o 10 proc. podatku pobranego i odprowadzonego przez Organizatora promocji zgodnie z obowiązującymi przepisami. Deweloper przyznaje go po dokonaniu odbioru lokalu przez klienta.

RABAT ZA GOTÓWKĘ

Ten bonus to gratyfikacja dla klientów gotowych wpłacić nie mniej niż 90 proc. ceny mieszkania w okresie do dwóch tygodni po podpisaniu umowy deweloperskiej. Pozwala obniżyć cenę katalogową mieszkania nawet o 7 proc.

PEWNY NAJEMCA

Czwarta z propozycji skierowana jest do klientów inwestycyjnych, chcących zapewnić sobie pewny przychód z wynajmu mieszkania po jego wykończeniu i odpowiednim wyposażeniu. Bonus to zobowiązanie dewelopera, że w przypadku gdy - mimo aktywnego oferowania lokalu na wynajem - właściciel nie znajdzie najemcy przez co najmniej trzy pierwsze miesiące od jego wykończenia, otrzyma wsparcie w postaci kwoty zabezpieczającej. Będzie ona wypłacana nawet przez 9 miesięcy i łącznie może wynieść nawet 7 proc. wartości mieszkania. W tym czasie deweloper dodatkowo wesprze klienta w poszukiwaniu najemcy.

PARKING W CENIE

Klient otrzyma na wyłączność wskazane, niezarezerwowane wcześniej miejsce postojowe na terenie inwestycji. Osoby decydujące się na zakup mieszkania o powierzchni minimum 50 m kw. będą mogły wybrać spośród stanowisk zlokalizowanych nie tylko na zewnątrz, ale i w podziemnej hali garażowej, o ile jej budowa przewidziana jest w projekcie. Klient, który skorzysta z tego bonusu, zobowiązany jest do wpłacenia deweloperowi równowartości kwoty zryczałtowanego podatku dochodowego w wysokości 10 proc. wartości otrzymanego w ramach promocji miejsca postojowego.

- - - - - -

Grupa Murapol jest jedną z wiodących firm deweloperskich od 20 lat działającą w obszarze wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego. W swojej dotychczasowej działalności Murapol zrealizował 66 inwestycji, w których powstały 302 budynki z 17,6 tys. mieszkań, zamieszkałych przez blisko 53 tys. osób. Obecna mapa inwestycji Grupy obejmuje 17 miast w Polsce: Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Katowice, Kraków, Łódź, Mikołów, Poznań, Siewierz, Sosnowiec, Toruń, Tychy, Warszawa, Wieliczka i Wrocław. W 2020 r. Grupa Murapol podpisała umowy deweloperskie i przedwstępne dot. 2 720 mieszkań, wobec 2 868 rok wcześniej. Poza umacnianiem pozycji jednej z wiodących firm deweloperskich, firma kładzie nacisk na działalność pozabiznesową. Angażuje się w inicjatywy promujące sport zarówno profesjonalny, jak i projekty propagujące aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży. Grupa Murapol została również wielokrotnie doceniana za swoją działalność deweloperską, otrzymując m.in. w obszarze zielonego budownictwa nagrodę Leading Green Building Development w konkursie CIJ Awards, Housemarket Silesia Awards w kategoriach Osiedle przyjazne rodzinie oraz Osiedle mieszkaniowe. Spółka jest także laureatem konkursu Najwyższa Jakość Quality International w kategorii Produkt Najwyższej Jakości - przyznanej dla wielorodzinnych inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez Grupę Murapol. W 2020 roku zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Deweloperów Mieszkaniowych, organizowanym przez "Dziennik Gazetę Prawną".

Biznes INTERIA.PL na Twitterze. Dołącz do nas i czytaj informacje gospodarcze

Dowiedz się więcej na temat: budownictwo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »