Reklama

mFinanse na targach nieruchomości. Czego dowiesz się na stoisku?

Kredyt hipoteczny to poważne zobowiązanie, które powinna poprzedzać dokładna analiza ofert dostępnych w bankach. Dobranie idealnego kredytu do indywidualnych potrzeb nie jest jednak proste, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z hipoteką.

Aby lepiej poznać wszelkie etapy związane z podpisaniem umowy oraz uzyskać rzetelne informacje o dostępnych obecnie kredytach hipotecznych, warto przeanalizować swoje potrzeby oraz odpowiadające im oferty z różnych banków z ekspertem kredytowym. Targi nieruchomości to dobre miejsce na rozmowę z takim specjalistą - zarówno wstępną, jak i taką, która pozwali na przeprowadzenie profesjonalnej symulacji kredytowej.

Najtrudniejszy pierwszy krok, czyli od czego zacząć poszukiwania kredytu hipotecznego?

Reklama

Który kredyt mieszkaniowy jest najlepszy? Jaki bank ma najkorzystniejszą ofertę? Praktycznie każdy, kto chce zawrzeć umowę o kredyt hipoteczny, zadaje sobie podobne pytania. Musisz jednak wiedzieć, że na żadne z nich nie da się udzielić jednej, dobrej odpowiedzi. Tak jak nie ma jednego modelu samochodu, który odpowiadałby każdemu kierowcy, tak nie ma uniwersalnego kredytu hipotecznego, który realizowałby potrzeby wszystkich potencjalnych kredytobiorców. Jak więc wybrać najlepszy kredyt dla siebie? Dobrze będzie, jeśli przed podjęciem decyzji skorzystasz z pomocy eksperta kredytowego, czyli bezstronnego specjalisty w dziedzinie kredytów.

Co zyskasz dzięki współpracy z ekspertem kredytowym?

Jak wspomnieliśmy, warto korzystać z pomocy eksperta kredytowego. Jest to specjalista, który:

1. Zweryfikuje twoją zdolność kredytową i odpowie na pytania (dotyczące np. wielkości wkładu własnego w kredyt hipoteczny czy obliczenia raty kredytowej).

2. Pomoże w skompletowaniu niezbędnych dokumentów i załatwieniu formalności.

3. Wynegocjuje lepsze warunki kredytu.

4. Wyjaśni zapisy w umowie.

5. Bezpiecznie przeprowadzi Cię przez cały proces kredytowy aż do finału, np. w postaci podpisania umowy o kredyt, a w przypadku budowy domu - nawet do jej zakończenia.

Kto finansuje działalność eksperta kredytowego i czy nie wpływa na jego bezstronność?

Usługi eksperta kredytowego są dla ciebie całkowicie bezpłatne. Wynagrodzenie wypłaca mu bank. Niech to jednak nie budzi twoich obaw - wynagrodzenie eksperta nie jest w żaden sposób powiązane z warunkami kredytu i nie wpłynie, przykładowo, na wyższe oprocentowanie. Pamiętaj, że głównym zadaniem eksperta kredytowego jest wskazanie optymalnej dla klienta oferty kredytu hipotecznego.

Gdzie spotkasz eksperta kredytowego?

Z ekspertem kredytowym możesz skontaktować się telefonicznie, a także osobiście - np. w jednej z naszych placówek mFinanse. Jeżeli planujesz zakup własnego "M", nie zaszkodzi także, jeśli wybierzesz się na targi nieruchomości. Każdego roku w całej Polsce odbywa się kilkadziesiąt tego typu wydarzeń. Spotkasz tam wielu deweloperów, architektów wnętrz, inwestorów, a także ekspertów kredytowych, którzy pomogą Ci zdobyć środki na realizację marzenia o własnym mieszkaniu. W tym roku eksperci z mFinanse uczestniczyli w 16 targach nieruchomości.

Warto uczestniczyć w targach nieruchomości

Zapewniamy, że na targach z udziałem ekspertów mFinanse:

1. Sprawdzisz swoją zdolność kredytową.

2. Porozmawiasz twarzą w twarz z doświadczonym ekspertem kredytowym.

3. Zobaczysz symulację twojego kredytu hipotecznego.

4. Dowiesz się, jak obniżyć koszty kredytowania.

5. Poznasz sposoby na uzyskanie kredytu hipotecznego, w którym wkład własny nie musi być w postaci gotówki.

Dodatkową wartością dla ciebie będzie możliwość porównania ofert wielu banków. Nie jest też wykluczone, że dzięki wizycie na targach znajdziesz osiedle, na którym chciałbyś zamieszkać, i ekipę remontową, która wykończy twoje przyszłe mieszkanie. A to wszystko w tym samym miejscu i czasie w cenie, która zazwyczaj nie przekracza kilkunastu złotych. Zdarza się także, że wstęp na targi jest zupełnie darmowy.

Bez względu na to, czy dopiero rozważasz zakup mieszkania, czy jesteś już na drodze kupna - serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoisk targowych mFinanse i do rozmowy z ekspertami finansowymi!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »