Pracownicy Kancelarii Sejmu apelują do marszałka ws. podwyżek. "Naruszenie zasady równego traktowania"

Olgierd Maletka

Oprac.: Olgierd Maletka

Pracownicy Kancelarii Sejmu domagają się wyższych podwyżek. Przypominają obietnicę D. Tuska
Pracownicy Kancelarii Sejmu domagają się wyższych podwyżek. Przypominają obietnicę D. Tuska ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER, Damian Klamka/East News, ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER East News

Co z podwyżkami w Kancelarii Sejmu? Spór trwa od kilku tygodni

Zobacz również:

Niektórzy dostali niemal 20 proc. podwyżki, inni ponad dwa razy mniej. Niezadowolenie rośnie

Zobacz również:

Gwiazdowski mówi Interii. Odc.77: Ustawa hasztagowa. Czy od tego przybędzie mieszkań?INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?