Magdalena Zmitrowicz, wiceprezes Zarządu Banku Pekao S.A., wyróżniona za działalność na rzecz MŚP

Wiceprezes Zarządu Banku Pekao S.A. Magdalena Zmitrowicz została nagrodzona za działalność na rzecz MŚP podczas Forum Bankowego, corocznego wydarzenia organizowanego przez Związek Banków Polskich. – Dziękujemy za to cenne wyróżnienie, bardzo ważne zarówno dla mnie osobiście, jak i dla naszego banku. W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim głosem przedsiębiorców oraz ich potrzebami – powiedziała Zmitrowicz.

Prezentacja partnera

Medale Mikołaja Kopernika to wyróżnienia, które trafiają do przedstawicieli banków oraz instytucji, przyczyniających się do rozwoju sektora i środowiska bankowego w Polsce. Doceniane są profesjonalizm, zaangażowanie i aktywne działania.

Przedsiębiorca musi czuć się zaopiekowany

Magdalena Zmitrowicz, wiceprezes Zarządu Banku Pekao S.A., podczas Forum Bankowego została nagrodzona za zasługi w zakresie rozwoju bankowego finansowania sektora MŚP. Nadzorująca Pion Bankowości Przedsiębiorstw Zmitrowicz odebrała Medal Mikołaja Kopernika oraz statuetkę od Banku Gospodarstwa Krajowego dla Banku Pekao S.A., będącą podsumowaniem 10-letniego partnerstwa w dystrybucji produktów z gwarancjami de minimis.

- W Pekao S.A., wraz z zespołem, tworzymy takie rozwiązania, aby przedsiębiorca czuł się zaopiekowany i bezpieczny. Zaopiekowany, ponieważ staramy się dostarczyć mu jak najszerszą i możliwie najlepiej dopasowaną ofertę, która pozwoli na realizację wszystkich jego potrzeb na poziomie finansowym. Bezpieczny, bo wie, że może przyjść do nas z każdym problemem, a my bez względu na sytuację postaramy się znaleźć dla niego odpowiednie rozwiązanie - dodaje Magdalena Zmitrowicz.

Rekordowa sprzedaż produktów z gwarancjami

Nagroda za działalność na rzecz MŚP dla Magdaleny Zmitrowicz nie jest przypadkowa - Bank Pekao S.A. w tym zakresie rozwija się niezwykle dynamicznie i konsekwentnie. Wraz z końcem 2022 r. zanotował znaczącą (wzrost o 16,4 proc. rok do roku) dynamikę salda kredytowego, zwiększając jednocześnie wolumen udzielonych kredytów o 4,8 mld zł w porównaniu do końca roku poprzedzającego.

Warto ponadto wspomnieć o wysokim poziomie akwizycji oraz innych wzrostach: wolumenu przelewów wychodzących i przychodzących o ponad 20 proc., obrotów na produktach wymiany walut o 28 proc. w segmencie MŚP i o 29 proc. w segmencie MID.

- Bank Pekao S.A. posiada jedną z najszerszych ofert kredytów preferencyjnych na rynku i nadal wzbogacamy ją o nowe pozycje, np. kredyt technologiczny FENG(...). W ubiegłym roku pobiliśmy rekord, jeżeli chodzi o nową sprzedaż produktów z gwarancjami - wzrosła ona aż o 59 proc. w porównaniu do 2021 roku - podsumowuje wiceprezes Pekao S.A.

Prezentacja partnera

materiały promocyjne

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »