Niższe raty dzięki konsolidacji kredytów. Nowa oferta Banku Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. przygotował dla klientów nową promocję pożyczki konsolidacyjnej – bez prowizji i z RRSO 12,54 proc. To szansa na obniżenie spłacanych rat kredytów i pożyczek.

Klienci pożyczkę konsolidacyjną przeznaczyć mogą na spłatę dowolnych zobowiązań. Na początku zestawiane są aktualne warunki spłacanych kredytów z ofertą pożyczki w banku z żubrem, a następnie - dostosowywanie ich do naszych możliwości finansowych. Bank Pekao S.A. za przeniesienie jednego bądź kilku kredytów z innych banków nie pobierze prowizji - o ile ich kwota wyniesie min. 10 tys. zł. Co więcej, bez prowizji otrzymać można również dodatkowe środki na dowolny cel w wysokości do 25 proc. konsolidowanej kwoty.

Konsolidacja kredytów? To bardzo proste!

Maksymalna kwota pożyczki to 250 tys. zł, a okres kredytowania - nawet do 120 miesięcy.

Proces przeniesienia kredytu z innych banków jest bardzo prosty. Jeśli klienci Banku Pekao S.A. skorzystają z bankowości elektronicznej Pekao24, wszystkie czynności załatwią bez wychodzenia z domu.

Następnie, po wydanej pozytywnej decyzji kredytowej, należy jedynie zaakceptować umowę online w serwisie Pekao24 lub w aplikacji mobilnej PeoPay. Przyznane środki na spłatę kredytów i pożyczek zostaną przelane na wskazane przez klienta rachunki w innych bankach.

Możliwe jest ponadto skonsultowanie się z infolinią bądź osobista wizyta w dowolnej placówce Banku Pekao S.A. W obu przypadkach warunki konsolidacji zostaną uzgodnione z doradcą, który dostosuje wysokość raty do indywidualnych oczekiwań klienta.

Warto dodać, że obecnie o pożyczkę konsolidacyjną wnioskować mogą również osoby, które nie posiadają konta w banku z żubrem. Wniosek znajduje się na stronie internetowej banku w zakładce Pożyczka gotówkowa/na spłatę innych pożyczek.

"Weź życie za rogi" z Bankiem Pekao S.A.

Do końca maja w telewizji, VOD, internecie, mediach społecznościowych, kinach i wielu innych miejscach śledzić można kampanię reklamową pożyczki konsolidacyjnej Banku Pekao S.A. Za jej strategię i koncept kreatywny odpowiada agencja Leo Burnett. Social media realizuje Digital Kingdom, a działania digital - Sales&More S.A. Natomiast filmy promocyjne wyreżyserował Tomasz Knittel, a zrealizował - dom produkcyjny Lucky Luciano.

- Wszyscy doskonale wiemy, że spełnieniu marzeń często "trzeba pomóc". Warto więc brać życie za rogi i zmieniać marzenia w rzeczywistość. Taką decyzję podjął bohater naszej nowej kampanii reklamowej - wziął pożyczkę, by spełnić marzenie o nowej gitarze basowej. Wszystko grało do czasu, aż duże raty "wybiły go z rytmu". Dlatego przeniósł je do naszego banku, wybierając korzystną pożyczkę konsolidacyjną... i znów odzyskał rytm w życiu! To już kolejna kampania, w której zachęcamy klientów by "Wzięli życie za rogi" - mówi Marta Szygenda, dyrektor Departamentu Marketingu w Banku Pekao.

Oferta pożyczki konsolidacyjnej Banku Pekao S.A. obowiązuje do końca maja 2023 r.

RRSO ‒ rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki ze spłatą zobowiązań w innych bankach/instytucjach finansowych wynosi 12,54 proc. przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 32 091 zł, pożyczka zaciągnięta na 59 miesięcy, oprocentowanie zmienne 11,85 proc. w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 10 405,02 zł (w tym: odsetki 10 405,02 zł), całkowita kwota do zapłaty 42 496,02 zł, płatna w 58 ratach miesięcznych po 720,27 zł, 59. rata wyrównująca 720,36 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 32 091 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 16.02.2023 r.

Prowizja 0 proc. i pozostałe warunki dotyczą pożyczki konsolidacyjnej od 10 000 zł do 250 000 zł, przeznaczonej na spłatę udzielonych pożyczek lub kredytów oraz na dowolny cel w wysokości do 25 proc. kwoty spłacanych zobowiązań. Pożyczka nie może być przeznaczona na spłatę pożyczek lub kredytów udzielonych przez Bank Pekao S.A. Dla pożyczek od 10 000 zł do 14 999 zł od 1 roku do 8 lat, a dla pożyczek od 15 000 zł do 250 000 zł do 10 lat. Oferta obowiązuje do 31.05.2023 r. i mogą z niej skorzystać nowi oraz obecni klienci banku.

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »