Na rejestrację dają 14 dni. Spóźnialskim grozi 819 zł kary

Abonament RTV. Na rejestrację dają 14 dni. Spóźnialskim grozi 819 zł kary.
Abonament RTV. Na rejestrację dają 14 dni. Spóźnialskim grozi 819 zł kary.123RF/PICSEL
  • W przypadku nabycia nowego lub używanego odbiornika mamy obowiązek rejestracji go, o ile zdolny jest odbierać sygnał publicznych nadawców.
  • Na rejestrację takiego odbiornika termin upływa w ciągu 14 dni od nabycia.
  • Jeśli nie zarejestrujemy telewizora czy radia, w których weszliśmy posiadanie, grozi nam nawet 819 zł kary podczas kontroli.

Zobacz również:

14 dni na rejestrację odbiornika i uregulowanie opłat abonamentu RTV

  • imię i nazwisko,
  • adres zamieszkania,
  • PESEL lub NIP,
  • miejsce używania odbiorników (w tym samochód, jeśli posiadamy w nim radio),
  • rodzaj oraz liczbę odbiorników,
  • adres e-mail oraz adres do korespondencji. 

Abonent otrzymuje indywidualny numer. Gdzie dokonywać wpłaty abonamentu RTV?

Zobacz również:

Kontrole abonamentu RTV. Kara wynosi 819 zł

Balcerowicz o obietnicach wyborczych: Ludzi można oszukać, gospodarki nieRMF FMRMF
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?