Reklama

​400 osób musi odejść z pracy z Rafako

Grupowe zwolnienia z Rafako (RFK, GPW) potrwają do 31 marca 2021 r. i obejmą maksymalnie 400 osób.

Rafako podało, że zakończyło konsultacje z zakładowymi organizacjami związkowymi działającymi w spółce w sprawie restrukturyzacji zatrudnienia.

"W wyniku przeprowadzonych konsultacji nie doszło do zawarcia porozumienia, o którym mowa w art. 3 ustawy o szczególnych zasadach rozwiązywania z pracownikami stosunków pracy z przyczyn niedotyczących pracowników" - napisano w komunikacie.

Rafako poinformowało, że w związku z tym przyjęło regulamin zasad postępowania w sprawach dotyczących pracowników objętych zamiarem grupowego zwolnienia i regulamin ten uwzględnia "w miarę możliwości spółki, propozycje przedstawione w ramach konsultacji przez zakładowe organizacje związkowe w Rafako". 

Reklama

RAFAKO

1,7800 0,0240 1,37% akt.: 20.05.2022, 17:51
  • Otwarcie 1,7580
  • Max 1,7980
  • Min 1,7340
  • Kurs odniesienia 1,7560
  • Suma wolumenu 279 394
  • Suma obrotów 496 663,0260
  • Widełki dolne 1,5840
  • Widełki górne 1,9320
Zobacz również: BUDIMEX CNT COMPREMUM

Biznes INTERIA.PL na Twitterze. Dołącz do nas i czytaj informacje gospodarcze

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »