Reklama

Kim jest strategiczny sponsor Lecha Poznań?

Nowym sponsorem strategicznym klubu piłkarskiego Lech Poznań została kwotowana na NewConnect warszawska Grupa Finansowa Aforti Holding (dawniej Montu Holding). Kontrakt ma obowiązywać trzy lata.

Lech i Aforti współpracują z sobą od lipca 2016 roku. Najbardziej wyróżniającym się elementem partnerstwa był logotyp sponsora premium, który w sezonie 2016/2017 wyeksponowano na spodenkach meczowych I drużyny Kolejorza. Równocześnie jednak klub gwarantował partnerowi świadczenia reklamowe, czy z zakresu hospitality, a także korzystał z niektórych usług oferowanych przez Aforti Holding.

Reklama

- Działalność gupy koncentruje się wokół rozbudowy pakietu usług kierowanych do firm z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw, rozwoju nowych linii biznesowych oraz poszerzania zasięgu geograficznego. Skupiamy się na dbaniu o jakość i szerokość naszej oferty. Wypracowaliśmy optymalną ścieżkę rozwoju, która przynosi korzyści Grupie i jej Klientom. Naszym celem jest wyznaczanie nowych standardów kompleksowej obsługi klientów z sektora MŚP - mówi Klaudiusz Sytek, prezes Aforti Holding.

Od sezonu 2017/2018 logotyp firmy Aforti pojawi się na froncie koszulek piłkarzy. Będzie też obecny na wszystkich nośnikach reklamowych klubu, między innymi na bandach reklamowych, ławkach rezerwowych, czy banerze znajdującym się w sektorze buforowym na Trybunie Białasa. Planowane są wspólne akcje dla kibiców Lecha i wydarzenia dla klientów Aforti.

Przy okazji konferencji prasowej, podczas której oficjalnie podpisano umowę, zaprezentowane zostały nowe koszulki meczowe I drużyny. Sytek symbolicznie przekazał też na ręce prezesa Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań, Radosława Majchrzaka, sektorówkę przedstawiającą nowy trykot meczowy Kolejorza.

Nowy sponsor strategiczny Lecha działa na rynku od 2011 roku, gdy spółka zadebiutowała na NewConnect. Oferta Aforti Holding skierowana jest do przedsiębiorców i firm z sektora MŚP (mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw). W portfelu jej usług znajduje się kompleksowa obsługa klienta biznesowego w zakresie finansów osobistych i zarządzania kapitałem przedsiębiorstw.

Do Grupy Finansowej Aforti Holding należą spółki zależne: Aforti Finance, specjalizująca się w finansowaniu przedsiębiorstw, Aforti Exchange Sp. z o.o., oferująca internetową wymianę walut, Aforti Collections, zajmująca się zarządzaniem należnościami i windykacją, Aforti Corporate Finance, zajmująca się organizacją finansowania dłużnego dla przedsiębiorców, Aforti Capital Sp. z o.o., ukierunkowana na doradztwo finansowe i strategiczne dla firm, oraz Aforti AC Sp. z o.o. odpowiedzialna za relacje inwestorskie. Grupa działa na rynku polskim i rumuńskim, wkrótce planuje także wejście na inne rynki europejskie.

- - - - -

Klaudiusz Sytek, prezes Aforti

Absolwent studiów na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz podyplomowych studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, posiadacz tytułu MBA National Louis University. Ekonomista, związany od początku swojej kariery z polskim rynkiem bankowo-finansowym. Doświadczenie zdobył m.in. jako Inspektor ds. kredytów w Pierwszym Komercyjnym Banku, dyrektor Factor In Bank oraz Dyrektor Zarządzający Obszarem Klienta Korporacyjnego w Getin Bank, dyrektor Oddziału Specjalistycznego w Noble Bank. Były członek rady nadzorczej w Introfactor S.A., dyrektor zarządzający w Raiffeisen Bank Polska i członek zarządu w Raiffeisen Financial Services Polska Sp. z o.o. Założyciel i prezes Aforti Holding, spółki stojącej na czele grupy kapitałowej skupiającej firmy świadczące usługi finansowe dedykowane małym i średnim przedsiębiorstwom.

Opr. KM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »