Reklama

Ważny krok dla IZO-BLOK S.A

Od niemal 12 lat IZO-BLOK S.A. skutecznie walczy o tytuł pioniera w branży przetwórstwa spienionych tworzyw sztucznych. Działalność spółki opiera się głównie na przetwórstwie polipropylenu spienionego (EPP) z którego powstają kształtki wykorzystywane głównie w branży motoryzacyjnej.

Od niemal 12 lat IZO-BLOK S.A. skutecznie walczy o tytuł pioniera w branży przetwórstwa spienionych tworzyw sztucznych. Działalność spółki opiera się głównie na  przetwórstwie  polipropylenu spienionego (EPP) z którego powstają kształtki wykorzystywane głównie w branży motoryzacyjnej.

Polipropylen spieniony jest tworzywem wypierającym inne tworzywa sztuczne, co zawdzięcza swoim doskonałym właściwościom takim jak niska waga, bardzo duża odporność na uszkodzenia mechaniczne, pamięć kształtu. Spółka może poszczycić się współpracą z czołowymi firmami motoryzacyjnymi jak na przykład Volkswagen, Ford, Jaguar, Land Rover czy Volvo.

Pozyskiwanie klientów oraz sprzedaż odbywa się głównie przez bezpośrednie kontakty z nabywcami. Spółka wykorzystuje systemy informatyczne oraz platformy internetowe, które ułatwiają współpracę z odbiorcami.

Reklama

Emitent w ramach współpracy ze swoimi kluczowymi odbiorcami jest odpowiedzialny również za całą logistykę dostaw. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych systemów informatycznych proces zamówień przebiega płynnie i automatycznie. IZO-BLOK S.A. dba o relacje ze swoimi kontrahentami, dzięki czemu współpraca przebiega szybko i sprawnie.

PEŁNE NOTOWANIA SPÓŁKI

22 grudnia 2011 roku odbyło się pierwsze notowanie spółki IZO-BLOK S.A. na rynku New Connect. Emitent wprowadził do obrotu 406,050 akcji zwykłych na okaziciela serii B. Kurs odniesienia to 23 zł.

"Debiut na rynku New Connect jest krokiem milowym dla Spółki. Planujemy kolejne wielkie kroki, których zwieńczeniem ma być start na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych" - mówi Przemysław Skrzydlak, Prezes Zarządu.

Opr. MZB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »