Notowania akcji spółki Toya z 8 lipca 2024 roku

W poniedziałek, 8 lipca Toya (TOA) rozpoczęła notowania od poziomu 8,51 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 11.20 kurs akcji wzrósł do poziomu 8,55 zł, a następnie, o 16.26, spadł do wartości 8,43 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 8,5 zł.

Liczba transakcji dla spółki Toya wyniosła 36, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 24 173 sztuk. Obroty wyniosły 200 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była trzecią sesją spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 0,47 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 4,81 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 41,67 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 1,8 proc.

Reklama

W poniedziałek Toya zachowywała się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,79 proc. do poziomu 87 986 punktów, a wartość spółki spadła o 0,12 proc.

Toya to czołowy producent i dystrybutor elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Jest firmą o zasięgu międzynarodowym, która wprowadziła na rynki kilka silnych własnych marek. Wyroby eksportuje do ponad 40 krajów. (na podst. GPW).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »