Reklama

DEKPOL (DEK): Zawarcie umowy o roboty budowlane - raport 23

Raport bieżący nr 23/2017

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd DEKPOL S.A. ("Spółka”, "Emitent”) informuje, że w dniu 20 czerwca 2017 r. zawarł z Przedsiębiorstwem DELTA Mariusz Hejnowicz ("Inwestor”) umowę o roboty budowlane na mocy której Spółka zobowiązuje się do kompleksowego wykonania i oddania Inwestorowi za wynagrodzeniem inwestycji w Elblągu, polegającej na budowie nowego przyłącza elektroenergetycznego wraz z przebudową trafostacji oraz na rozbudowie istniejącej hali usługowej o halę produkcyjną wraz z niezbędną infrastrukturą ("Umowa”).

Reklama

Zakończenie i odbiór robót oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie obiektu powinno nastąpić do 31 grudnia 2017 roku. Inwestor zapłaci Spółce wynagrodzenie ryczałtowe w maksymalnej kwocie netto w wysokości rzędu 4% przychodów ze sprzedaży Grupy Kapitałowej Dekpol za 2016 rok. Inwestor ma prawo zaproponować Emitentowi zawarcie umowy z podwykonawcą do wykonania określonego zakresu robót, a Emitent zobowiązany jest do podpisania takiej umowy podwykonawczej pod warunkami określonymi w Umowie.

Inwestor zapłaci Spółce karę umowną w wysokości 10% wynagrodzenia w przypadku odstąpienia przez Spółkę od Umowy na skutek okoliczności, za które odpowiedzialność ponosi Inwestor. W tej samej wysokości Spółka zapłaci Inwestorowi karę umowną w przypadku odstąpienia od Umowy przez Inwestora na skutek okoliczności, za które odpowiedzialności ponosi Spółka. W przypadku wyrządzenia drugiej stronie szkody w wysokości przewyższającej wysokość kary umownej, strona poszkodowana jest uprawniona do dochodzenia odszkodowania uzupełniającego na zasadach ogólnych. Maksymalna ilość kar umownych, do jakich zapłaty zobowiązany ma być Emitent nie może przekroczyć 10% wynagrodzenia.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-06-20Mariusz TuchlinPrezes ZarząduMariusz Tuchlin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »