NBP miał 2022 r. blisko 17 mld zł straty. Jest komentarz premiera

Premier Mateusz Morawiecki skomentował stratę NBP w 2022 r.
Premier Mateusz Morawiecki skomentował stratę NBP w 2022 r. Tomasz JastrzębowskiReporter

Zobacz również:

Jak stratę tłumaczy NBP?

Jakie rezerwy ma NBP?

Proste podatki. Czy naprawdę nie można tego zrobić?INTERIA.TVInteria.tv
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?