Odprawy dla "dwutygodniowych" ministrów. Wezmą, czy nie wezmą?

Czy ministrowie w nowym gabinecie M. Morawieckiego wezmą odprawy po zakończeniu urzędowania?
Czy ministrowie w nowym gabinecie M. Morawieckiego wezmą odprawy po zakończeniu urzędowania?Paweł SupernakPAP

Zobacz również:

Nowy rząd M. Morawieckiego. Odprawy budzą emocje

Zobacz również:

Gwiazdowski mówi Interii. Odc. 56: Spór o Trybunał Konstytucyjny. Kto pamięta, od czego się zaczęło?Robert GwiazdowskiINTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?