Reklama

Targi mieszkaniowe przeniosły się do internetu

Giełdy deweloperskie cieszą się coraz mniejszą popularnością. Wiele osób, które poszukują nowego domu lub lokalu woli przeanalizować informacje zamieszczone na portalach nieruchomościowych.

Do takich serwisów z pewnością można zaliczyć RynekPierwotny.com. Jego wydawca we współpracy ze spółką OLC stworzył alternatywę dla stacjonarnych giełd. Serwis TargiMieszkaniowe.net w innowacyjny sposób łączy dostępność informacji z tradycyjną formułą giełdową...

Wirtualna giełda jest otwarta przez 24 godziny na dobę

Reklama

Portal TargiMieszkaniowe.net stanowi odpowiedź na problemy, z którymi zmagają się uczestnicy stacjonarnych giełd. Takie imprezy zwykle trwają tylko 1-2 dni. Jest to spory problem dla wielu przyszłych klientów firm deweloperskich. Osoby, które wygospodarowały czas na odwiedzenie hali giełdowej muszą zmierzyć się z kolejnymi niedogodnościami. Zatłoczony parking, kolejka po bilety, męczący hałas i duża liczba zwiedzających - to nieodłączne elementy targowej rzeczywistości.

Pomysłodawcy nowego portalu wyeliminowali wszystkie wady stacjonarnych imprez giełdowych. Wirtualne targi mieszkaniowe są bezstresowe, wygodne i dostępne przez 24 godziny na dobę. Osoba, która z nich korzysta nie musi ponosić żadnych kosztów. Warto również nadmienić, że w wirtualnej giełdzie nie biorą udziału pośrednicy nieruchomości.

Użytkownik serwisu TargiMieszkaniowe.net już na wstępie może wyszukać inwestycje spełniające jego oczekiwania. Alternatywny wariant polega na swobodnym zwiedzaniu wirtualnej hali giełdowej. Znajdują się w niej interaktywne stoiska poszczególnych firm deweloperskich. Każde stoisko dostarcza informacji na temat dewelopera oraz jego aktualnej oferty. Osoba zainteresowana domem lub lokalem może bezpośrednio skontaktować się z inwestorem. Podobnie jak w przypadku stacjonarnych targów zapytania są kierowane wprost do pracowników firmy deweloperskiej. Część inwestorów, którzy prezentują ofertę na wirtualnej giełdzie prócz komunikacji e-mailowej i telefonicznej udostępnia także opcję czatu.

Twórcy wirtualnych targów pomyśleli również o osobach, które nie mają czasu na samodzielne poszukiwania. Mogą one podać parametry wymarzonej nieruchomości. W ramach bezpłatnej odpowiedzi doradcy portalu TargiMieszkaniowe.net prześlą listę odpowiednich lokali lub domów. Oczekiwanie na ich propozycje może urozmaicić wizyta w kawiarni prasowej. Ta podstrona zawiera doniesienia z rynku deweloperskiego i praktyczne porady dla osób kupujących nowy dom lub mieszkanie.

Do wyboru: 454 wystawców i 34 000 ofert

W stacjonarnych giełdach mieszkaniowych bierze udział tylko część lokalnych deweloperów. Dlatego prezentowana oferta jest niekompletna. Użytkownicy serwisu TargiMieszkaniowe.net nie muszą obawiać się takiego problemu. W wirtualnej giełdzie obecnie uczestniczy aż 454 wystawców z całej Polski. W ich ofercie można znaleźć prawie 34 000 nowych mieszkań i domów. Ogłoszenia współpracujących deweloperów umieszczono w ośmiu halach targowych. Każda z nich została przypisana do jednej ośmiu metropolii - Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Łodzi, Trójmiasta, Katowic lub Szczecina. Na portalu TargiMieszkaniowe.net deweloperzy prezentują również nieruchomości usytuowane w pobliżu wymienionych miast.

Wszystkie inwestycje, które można obejrzeć na wirtualnej giełdzie zostały dokładnie opisane. Internauta znajdzie dokładne informacje na temat cen, metraży, standardu wykończenia, lokalizacji oraz pobliskiej infrastruktury (np. szkół i sklepów). Wygląd oferowanego lokum jest dokładnie odwzorowany poprzez zdjęcia lub interaktywne prezentacje 3D (tzw. wirtualne spacery). Osoba zainteresowana opisem konkretnej inwestycji może go zapisać w swojej wirtualnej aktówce. Ciekawym rozwiązaniem są również e-mailowe powiadomienia. Takie komunikaty trafiają na skrzynkę pocztową użytkownika, jeżeli deweloper dokonał zmiany w swojej ofercie (np. obniżył cenę, wprowadził promocję lub przygotował dni otwarte).

Warto sprawdzić 300 promocji oraz mieszkania z dopłatą...

Już po pierwszych dniach działania serwisu TargiMieszkaniowe.net można stwierdzić, że tradycyjne giełdy deweloperskie zyskały poważną konkurencję. Szczególnym zainteresowaniem internautów cieszą się rabaty i gratisy, które specjalnie dla nich przygotowali inwestorzy. Firmy współpracujące z nowym portalem oferują prawie 300 różnych promocji.

Wirtualną giełdę chętnie odwiedzają również przyszli beneficjenci programu Mieszkanie dla Młodych. Takie osoby mogą wybierać wśród 4137 lokali i domów, które spełniają kryteria MdM-u. Na konkurencyjnych portalach trudno znaleźć większą bazę dotowanych nieruchomości.

Dowiedz się więcej na temat: targi | nowy dom | giełdy | informacje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »