Nowa promocja Banku Pekao S.A. Jak zdobyć 250 zł?

„Przekorzystnie z kartą Visa” – nowa promocja Banku Pekao S.A. zorganizowana z Żabką i Visa wystartowała! To szansa na otrzymanie 250 zł. Aby je odebrać, wystarczy otworzyć online Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową Visa, a następnie spełnić kilka prostych warunków. Pierwsze 24 tys. osób, które wezmą udział w promocji, uzyska bon na 50 zł do sieci sklepów Żabka.

- Promocją "Przekorzystnie z kartą Visa" rozpoczynamy współpracę z siecią sklepów Żabka. Chcemy być tam, gdzie są osoby młode, dla których innowacje i wygodne rozwiązania idą w parze, a takie są Żabka, Pekao S.A. oraz Visa. W ramach wspólnej akcji zwiększamy korzyści dla klientów, którzy otrzymują atrakcyjny benefit - nawet do 250 złotych, w tym 50 złotych na zakupy w sieci Żabka i 200 złotych na Konto Przekorzystne - mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao S.A.

250 zł od Banku Pekao S.A., dostawcy usług płatniczych Visa oraz sieci sklepów Żabka

Promocja Banku Pekao S.A. "Przekorzystnie z kartą Visa" organizowana jest wraz z dostawcą usług płatniczych Visa oraz siecią sklepów Żabka. Żeby do niej przystąpić, należy założyć Konto Przekorzystne z kartą debetową Visa, a następnie podpisać umowę o bankowość elektroniczną Pekao24 (w tym aplikację PeoPay).

Reklama

Kolejnym krokiem jest zalogowanie się do obu kanałów. Po wykonaniu całego procesu klienci otrzymają 50 zł od Banku Pekao S.A. oraz - jeśli znaleźliśmy się w gronie pierwszych 24 tys. osób - bon na 50 zł do Żabki.

Aby w pełni skorzystać z promocji i otrzymać kolejne 150 zł, należy w każdym z trzech miesięcy kalendarzowych po założeniu Konta Przekorzystnego wykonać przynajmniej pięć transakcji bezgotówkowych kartą Visa. Wówczas kwota w wysokości 50 zł wpłynie na rachunek co miesiąc.

W promocji "Przekorzystnie z kartą Visa" udział wziąć mogą osoby, które w okresie od 1 stycznia 2021 r. do 15 marca 2023 r. nie były posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w Banku Pekao S.A.

Własne Konto Przekorzystne w kilku szybkich krokach

Założenie Konta Przekorzystnego jest bardzo proste. Założyć je można na stronie internetowej Banku Pekao S.A. oraz w aplikacji PeoPay metodą "na selfie".

Warto dodać, że w ten sposób w 2022 r. Bank Pekao S.A. pozyskał ponad 100 tys. nowych kont założonych metodą "na selfie". To ponad dwa razy więcej niż rok wcześniej. Ponad połowę rachunków założyły osoby w wieku 18-26 lat.

Bank Pekao S.A. nie pobiera opłaty za obsługę karty do konta oraz wypłatę gotówki z bankomatów za granicą. Prowizji nie zapłacimy także w momencie dwóch wypłat gotówki z obcych bankomatów w Polsce - przy założeniu, iż na konto co miesiąc wypłynie jednorazowo co najmniej 500 zł oraz dokonamy minimum jednej transakcji bezgotówkowej w poprzednim miesiącu kalendarzowym.

Jednocześnie Konto Przekorzystne pozostaje zawsze i bezwarunkowo darmowe dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia.

Promocja "Przekorzystnie z kartą Visa" potrwa do 15 maja 2023 r.

 

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »