Reklama

Kryptonim Szef Pl

Kryptonim Szef PL: Co się dzieje w firmie Vitberg?

W niedzielę 25 kwietnia na antenie telewizji FOKUS TV wyemitowany zostanie kolejny odcinek polskiej wersji programu Kryptonim Szef PL. Szefowie prężnie działających na polskim rynku firm zatrudnią się we własnych przedsiębiorstwach na szeregowych stanowiskach, żeby zobaczyć, jak to wszystko funkcjonuje. W czwartym odcinku programu zaprezentowana zostanie firma Vitberg.

Reklama

Jacek Sikora prawie trzydzieści lat temu założył firmę Vitberg, która zajmuje się produkcją urządzeń do wibroterapii. Jacek obawiając się, że jest zbyt charakterystyczny i że pracownicy bez problemu go poznają zdecydował, że to Dobrota wcieli się w rolę nowego pracownika. Dobrota Chrząstowska, wiceprezes w firmie Vitberg sprawdzi, co można poprawić w pracy kluczowych działów: montażu, szwalni i krojowni. Na własne oczy zobaczy, jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach, z jakimi problemami borykają się jej pracownicy.

Reklama

Polska wersja programu "Kryptonim szef", opartego na brytyjskim formacie telewizyjnym "Undercover boss", będzie połączeniem rozrywki i misji. W każdym z odcinków prześledzimy losy innej firmy i szefa, który odważył się odrzucić na chwilę wygodne życie i skupić na swoich pracownikach. Wszystko po to, by udoskonalić działanie swojego przedsiębiorstwa.

Właściciele i prezesi zostaną poddani charakteryzacji, by móc skutecznie wcielić się w nową postać w firmie. Swoich sił spróbują na różnych stanowiskach.

Na koniec każdego odcinka zostanie ujawniona prawdziwa tożsamość nowego pracownika. Będziemy obserwować wzruszenie, gdy szef, widząc na własne oczy trud osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie, wreszcie go doceni i wynagrodzi codzienne poświęcenie.

PREMIERA

KRYPTONIM SZEF PL 25 kwietnia, w niedzielę o godz. 21:00 w telewizji FOKUS TV

FOKUS TV na Facebooku - bądź na bieżąco

Dowiedz się więcej na temat: Kryptonim szef
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »