Jak White-Label Rozwiązanie może pomóc Twojemu biznesowi - Wallester objaśnia

Obecnie firmy są pod dużą presją wprowadzania zupełnie nowych rozwiązań w każdym aspekcie swojej działalności - również w przypadku zarządzania wydatkami. Jeśli szukasz więc odpowiednich rozwiązań bankowych dla swojej firmy, to właśnie znalazłeś jedno z lepszych.

Wallester.com oferuje spersonalizowane karty, dzięki którym wzrasta popularność firmy, możliwość szybkiego przetwarzania danych posiadacza karty oraz oferuje automatyzację wydatków firmy. Do tego Wallester udostępnia szereg innowacyjnych rozwiązań płatniczych, które odpowiadają na potrzeby klientów bankowych oraz pozabankowych. Poniżej dowiesz się, czego dokładnie możesz spodziewać się po wybraniu Wallester.

Czym jest Wallester?

Wallester to licencjonowany wydawca kart Visa, który jest partnerem tej firmy od 2018 roku. Dodatkowo Wallester jest członkiem Visa Principal i FinTech Fast Track i wydaje markowe karty fizyczne oraz wirtualne. Firma pochodzi z Estonii i oferuje swoje usługi na całym EOG.

CEO i jednocześnie założyciel Wallester, Sergei Astafjev, oraz Dmitry Logvinenko, który pełni rolę COO i członka zarządu, wkładają wszystkie swoje siły, aby wciąż ulepszać Wallester i starają się wdrożyć nowe rozwiązania, aby jak najlepiej służyć biznesom. “Mamy pełne zaufanie do naszej platformy, która jest w pełni zbudowana wewnętrznie - dlatego upewniamy się, że technologia pozwala nam na dodawanie kolejnych funkcji dla partnerów biznesowych" - wyznaje Sergei. Wallester jest najbardziej znany z Wallester White Label Rozwiązanie dotyczące wydawania kart oraz Wallester Business, o których więcej powiemy poniżej.

Wallester White-Label Rozwiązanie

Wallester White-Label rozwiązanie można określić jako cały ekosystem, który jest dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Pozwala na zamówienie spersonalizowanych i markowych kart Visa, na których widnieje nazwa firmy. Jest to idealne rozwiązanie, aby tym samym poszerzyć świadomość klientów i uzyskać większą rozpoznawalność na rynku.

Każda karta może mieć swój własny design, a także może być wykonana z różnych materiałów - wszystko na życzenie klienta. Dodatkowo na uwagę zasługuje nowoczesny system CMR, który pozwala na szybkie przetwarzanie danych o posiadaczu karty. Oznacza to, że na jednej platformie będą dostępne wszystkie funkcje, wśród których jest obsługa klienta, kontrola ryzyka, statystyczna analiza danych i więcej.

Klienci mogą poprosić o skonfigurowanie dodatków typu Visa Gold, Platinum, Infinite Benefits i inne. Dodatkowym atutem ekosystemu White-Label jest możliwość korzystania z aplikacji mobilnej, która również może być dopasowana do danej marki. Aplikacja mobilna pozwala na szybki dostęp do wszystkich informacji, a także można przez nią zamawiać nowe karty.

Wallester Business

Wallester Business jest szczególnym rozwiązaniem dla firm oraz innych biznesów. Jest to produkt, dzięki któremu firma może uzyskać specjalne karty korporacyjne, z których pomocą można łatwiej zarządzać wydatkami w firmie. Wallester oferuje możliwość utworzenia osobnych profili dla każdego pracownika z indywidualnymi pozwoleniami.

Dzięki Wallester Business kontrola wydatków w firmie będzie o wiele łatwiejsza, ponieważ wszystkie transakcje mogą być kontrolowane w czasie rzeczywistym, firma ma dostęp do zintegrowanej obsługi księgowej, a także do raportów przedstawiających wszystkie wydatki z danego okresu.

Do tego wszystkie informacje mogą być przedstawione w wygodnej aplikacji mobilnej. Ciekawym dodatkiem jest to, że w przypadku wyboru opcji Visa Platinum, użytkownicy mogą korzystać ze wszystkich benefitów, jakie ta opcja oferuje, a jest to między innymi korzystne oferty w wybranych hotelach, spa, restauracjach i innych.


Rodzaje kart dostępnych w Wallester

Wallester oferuje kilka rodzajów kart, które można zamówić indywidualnie lub na firmę. Obecnie najbardziej popularną opcją jest karta wirtualna. Nie wymaga ona noszenia ze sobą plastikowej wersji karty płatniczej, chociaż można ją zamówić.

Karta wirtualna od Wallester jest uważana za szczególnie bezpieczną, a mimo to firma zapewnia dodatkowe zabezpieczenia dzięki podwójnemu uwierzytelnianiu 3D Secure, a także ograniczonej ważności karty i indywidualnym limitom. Do tego kartę można bardzo szybko zablokować z użyciem aplikacji. Poza kartą wirtualną Wallester oferuje również bardziej tradycyjne rozwiązania typu karta przedpłacona oraz debetowa.

Dlaczego Walleste?

Bez wątpienia Wallester to rewolucja w bankowości. Z ekosystemem White-Label można łatwo wyróżnić się na rynku dzięki markowym kartom. Z kolei Wallester Business pomoże w kontroli wydatków firmy i zapewnia wiele dodatkowych korzyści. Wallester bardzo chętnie rozmawia o swoich produktach i chętnie tłumaczy jak one działają. Skontaktuj się Wallester, aby dowiedzieć się więcej na temat wszystkich dostępnych rozwiązań.

Artykuł sponsorowany

 

 


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »