Biedronka rusza z nową akcją. Wybrani klienci do paragonu otrzymają niespodziankę

Biedronka uruchomiła specjalną akcję, w ramach której wybrani klienci mogą liczyć na niespodziankę dodawaną do paragonu przy zakupach. "Biedronkoloteria", bo tak nazywa się wydarzenie, potrwać ma docelowo do 8 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. W akcji, która wystartowała w sklepach 13 marca, do wygrania są nagrody o łącznej wartości 10 mln zł. Udział w "Biedronkoloterii" mogą wziąć jednak tylko wybrani klienci.

Biedronka 13 marca uruchomiła akcję "Biedronkoloteria". W jej ramach do paragonu za zakupy w sieci dorzucana jest niespodzianka w postaci zdrapki lub zdrapek, które są niespodziankami z nieznanymi nagrodami. Ilość przyznanych zdrapek zależna jest od kwoty wydanej na zakupy. Niestety, nie każdy klient może liczyć na udział w akcji. Niespodziankę pod postacią zdrapki do paragonu otrzymają jedynie klienci posiadający kartę Moja Biedronka.

Reklama

"Biedronkoloteria" w Biedronce. Sieć rozdaje zdrapki, do wygrania 10 mln różnych nagród

Aby wziąć udział w loterii "Biedronkoloteria", nie trzeba robić niczego specjalnego. Wystarczą zakupy za odpowiednią kwotę oraz okazanie karty Moja Biedronka przy kasie. Podkreślmy: wydanie kwoty określonej w regulaminie akcji, która kwalifikuje do uzyskania zdrapki, ale bez okazania karty Moja Biedronkanie kwalifikuje do otrzymania niespodzianki do paragonu.

Zdrapki wydawane są klientom-posiadaczom karty Moja Biedronka w wypadku wydania na zakupy określonej kwoty. Zdrapka lub zdrapki są wydawane do paragonu przy zakupach za:

  • powyżej 149 zł - 2 zdrapki do paragonu w Biedronce,
  • powyżej 199 zł - 3 zdrapki do paragonu w Biedronce,
  • powyżej 299 zł - 5 zdrapek do paragonu w Biedronce,
  • powyżej 399 zł - 7 zdrapek do paragonu w Biedronce,
  • powyżej 499 zł - 9 zdrapek do paragonu w Biedronce.

Zdrapki z Biedronki można dostać jeszcze w jeden sposób. Zdrapkę do paragonu dadzą za 39 zł

Nie trzeba jednak wydawać aż 149 zł, by zobaczyć swoją pierwszą zdrapkę w ramach "Biedronkoloterii". Biedronka dopuszcza jeszcze jeden sposób na to, jak uzyskać można zdrapkę do paragonu. Wystarczy podczas zakupów wybrać produkty z jednej ze wskazanych kategorii i wydać na nie określoną kwotę. W pierwszym wypadku ważne, by wartość zakupów wyniosła przynajmniej 39 zł. Kategorie, których dotyczy to rozwiązanie, to kosmetyki, słodycze, suszone owoce, napoje, mrożonki, konserwy, słoiki.

Kolejna zdrapka dodana do paragonu może wpaść w ręce klientom Biedronki z kartą Moja Biedronka przy zakupach za 99 zł z jednej, określonej kategorii. To artykuły dla dzieci (z wyłączeniem produktów żywienia początkowego), kawa, detergenty, karma dla zwierząt, artykuły przemysłowe artykuły tekstylne, świeże ryby.

Co można wygrać w "Biedronkoloterii"? Wśród nagród 60 tys. zł i pasztetowa

W akcji Biedronki do zgarnięcia jest 10 mln nagród. Wśród nich znajdziemy 100 nagród głównych, po 60 tys. zł każda, 200 tys. doładowań do Wirtualnego Portfela w kwocie 5, 10, 50, 100, 500 i 1000 zł (do wykorzystania do 22 kwietnia) oraz miliony pomniejszych nagród. W ramach przyznawanych nagród rzeczowych otrzymać za darmo można chociażby pasztetową lub inne produkty spożywcze marek Alpro, Kubuś, Skittles, ale także odzież Adidas i kosmetyki Dove lub Garnier. 

- Dzięki naszej zdrapkowej Biedronkoloterii klienci mają szansę na miliony nagród i świetną zabawę. Zakupy w Biedronce w okresie trwania loterii, oprócz bycia atrakcyjnymi cenowo, będą również ekscytujące. To dodatkowy dreszczyk emocji, na który będą mogli liczyć nasi klienci - mówi cytowana przez "Rzeczpospolitą" Aleksandra Surdyk-Kaptur, starsza menadżerka w sieci Biedronka.

Jak otrzymać zdrapki z "Biedronkoloterii" do paragonu? Trzeba podejść do kasy z obsługą

Należy podkreślić, że nawet jeśli spełnimy warunki określone w akcji sieci Biedronka i legitymujemy się kartą Moja Biedronka, nie dostaniemy żadnych zdrapek jeśli zakupy będziemy robić przy kasach samoobsługowych. Wówczas przy użyciu karty Moja Biedronka zdrapki zapiszą się na naszym koncie.

By jednak otrzymać zdrapki do paragonu, musimy zapłacić zakupy przy regularnej kasie. Wówczas przy "odbiciu" karty Moja Biedronka powinniśmy otrzymać zdrapki - zarówno te zdobyte podczas obecnych zakupów, jak i wszystkich poprzednich, jeśli przynależne nam kupony nie zostały wcześniej wydane. 

Odbieranie nagród tylko z fizyczną kartą Moja Biedronka. Kasjer w Biedronce nie wyda ich nam na telefon

Co ważne, by otrzymać nagrodę musimy stawić się przy regularnej kasie wraz z fizyczną kartą Moja Biedronka. Dowolność jest tutaj nieduża, ponieważ dopuszczalna jest główna karta, jak i pomniejsze przynależne jej karty z kodem identyfikującym klienta. Nie mamy co liczyć więc na odebranie nagrody z "Biedronkoloterii" przy podaniu numeru telefonu lub kodu karty z aplikacji.

Przemysław Terlecki

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Biedronka | biedronkoloteria | zdrapka | paragon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »