Lidl rozdaje nawet 1500 zł, ale nie każdy może dostać. Co zrobić, by otrzymać pieniądze?

Lidl rozpoczął akcję, która z miejsca zyskała uwagę nie tylko pracowników sklepu. Choć grupa uprawnionych do wzięcia w niej udziału jest mocno ograniczona, to możliwość otrzymania dodatkowych 1500 zł wyraźnie zainteresowała Polaków. Co trzeba więc zrobić, aby wziąć udział w akcji Lidla i móc zgarnąć nawet 1500 zł? Warunki są dwa, a nazwa programu "Poleć Pracownika" już powinna rozwiewać wątpliwości, do kogo kierowana jest akcja i kto może uzyskać dodatek w Lidlu.

Lidl ogłosił rozpoczęcie akcji "Poleć Pracownika". W ramach programu można starać się o wysoki dodatek nawet 1500 zł. Jednak program "Poleć Pracownika" nie jest skierowany do wszystkich, a dotyczy wyłącznie ograniczonej puli osób. Trzeba spełnić dwa warunki, które stoją na drodze do otrzymania nagrody pieniężnej. Co jednak należy podkreślić - nawet ich wypełnienie nie gwarantuje otrzymania kwoty 1500 zł, a zamiast tego można dostać od Lidla "jedynie" 500 zł.

Reklama

Lidl rusza z akcją "Poleć Pracownika". Są dwa warunki postawione przed chętnymi

Podkreślmy, że wspomniany program sieci Lidl, w ramach którego można otrzymać nagrodę pieniężną, nie jest kierowany do wszystkich zainteresowanych. Aby wziąć udział w akcji Lidla "Poleć Pracownika", należy spełnić dwa warunki:

  • trzeba być pracownikiem sieci Lidl,
  • na specjalnym formularzu Lidla należy polecić osobę do pracy.

Jak widzimy więc od razu zawęża się grupa uprawnionych do starania się o 1500 zł z Lidla. Pieniądze otrzymać mogą bowiem wyłącznie biorący udział w programie, a mogą to być jedynie pracownicy niemieckiej sieci.

Gdzie znaleźć formularz do akcji Lidla "Poleć Pracownika"?

Formularz zgłoszeniowy, na którym pracownik może wskazać osobę godną polecenia do pracy w Lidlu, znaleźć można w swoistym intranecie Lidla - aplikacji We Are Lidl. Tam w odpowiedniej zakładce pod nazwą "Poleć Pracownika" czeka właśnie formularz zgłoszeniowy. Sieć zmieniła system polecania pracowników na formularzach papierowych, przechodząc na te elektroniczne, co ma ułatwić cały proces.

Jedni przekażą Lidlowi polecenie i dostaną 1500 zł, inni 500 zł. Ale niektórzy nie dostaną nic

Polecenie przekazane do Lidla przez pracownika nie wyczerpuje ścieżki, jaką musi wykonać pracownik biorący udział w akcji "Poleć Pracownika". W tym miejscu kończą się jego starania dotyczące otrzymania nagrody pieniężnej. Dalsze losy nagrody pieniężnej leżą bowiem po stronie tego, kogo pracownik Lidla polecił.

Osoba, która została polecona do pracy w Lidlu musi bowiem przejść proces rekrutacji, a w końcu wypełnić formularz z danymi osobowymi. Co więcej, aby za polecenie nowego pracownika otrzymać pieniądze, potrzeba trochę poczekać. Jeśli pracownik zgodnie z poleceniem trafi na stanowisko pracy, można otrzymać 500 zł lub 1500 zł. Kiedy można liczyć na nagrodę pieniężną z programu?

  • 500 zł nagrody otrzyma pracownik, który polecił nową osobę, a ta przepracowała miesiąc,
  • 1000 zł nagrody otrzyma pracownik, który polecił nową osobę, a ta przepracowała kolejne pół roku.

Jak widać więc, można otrzymać aż 1500 zł z programu "Poleć Pracownika", ale pod warunkiem, że osoba polecona do pracy zostanie w Lidlu na dłużej. Może się jednak zdarzyć, że mimo zgłoszenia i przejścia procesu rekrutacji przez poleconego, nagroda pieniężna nie zostanie wypłacona. Wydarzy się to wówczas, gdy nowy pracownik rozstanie się z Lidlem zanim minie pierwszy miesiąc jego pracy.

Przemysław Terlecki

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lidl | program | dodatek | praca
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »