Reklama

Rok bez rat oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu w cenie mieszkania - czerwcowa promocja Grupy Murapol

Nawet 17,5 tys. zł brutto może zyskać klient kupujący lokal mieszkalny w rozpoczętej promocji Grupy Murapol. Dodatkowo, może otrzymać ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu w cenie mieszkania. Promocja dedykowana jest klientom kredytowym, trwa do końca czerwca i obejmuje lokale znajdujące się we wszystkich inwestycjach z aktualnej oferty dewelopera.

Nawet 17,5 tys. zł brutto może zyskać klient kupujący lokal mieszkalny w rozpoczętej promocji Grupy Murapol. Dodatkowo, może otrzymać ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu w cenie mieszkania. Promocja dedykowana jest klientom kredytowym, trwa do końca czerwca i obejmuje lokale znajdujące się we wszystkich inwestycjach z aktualnej oferty dewelopera.

Niepewność dotycząca sytuacji zawodowej, wywołana przez pandemię COVID-19 jest wciąż dość powszechnym zjawiskiem. Poważne decyzje życiowe, w tym te dot. zakupu mieszkania są często odkładane na "lepsze czasy". Sytuację tę, po raz kolejny, dostrzega Grupa Murapol, która w rozpoczętej promocji oferuje klientom atrakcyjny bonus - rok bez rat i ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu w cenie mieszkania.

- Zdajemy sobie sprawę, że decyzja o zakupie własnego mieszkania nigdy nie należała do łatwych. Niepewność co do stabilności zatrudnienia czy obawa utraty przychodów zostały dodatkowo spotęgowane przez, mam nadzieję ustępującą, pandemię koronawirusa. Stawiając przed klientami bonus w postaci roku bez rat oraz darmowego ubezpieczenia od utraty stałego źródła dochodu, chcemy zwiększyć komfort podejmowania decyzji zakupowych. Mamy nadzieję, że pozwoli to osobom wahającym się lub odkładającym zakup w czasie zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu już niebawem - mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA.

Reklama

Rok bez rat

Rok bez rat to promocja dla osób finansujących zakup mieszkania kredytem bankowym. Wysokość wsparcia uzależniona jest od ceny mieszkania. Zakłada ona wypłatę przez dewelopera premii pieniężnej pokrywającej raty kredytu nabywcy przez pierwszy rok jego spłacania, sięgającą nawet 17,5 tys. zł brutto. Kwota ta zostanie pomniejszona o 10% podatek pobrany i odprowadzony przez Organizatora promocji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Darmowe ubezpieczenie na wypadek utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu

Wsparciem dla klienta obawiającego o stabilność swojej sytuacji finansowej może być też pokrywane przez dewelopera ubezpieczenie na wypadek utraty stałego źródła dochodów albo pobytu w szpitalu. Okres takiego ubezpieczenia trwa maksymalnie 12 miesięcy, zaś podmiotem ponoszącym odpowiedzialność z tytułu ochrony ubezpieczeniowej udzielanej w ramach tego ubezpieczenia jest wyłącznie towarzystwo ubezpieczeniowe. Szczegółowe informacje znajdują się w Warunkach Ubezpieczenia dla klientów Spółek z Grupy Kapitałowej Murapol.

- - - - - -

Grupa Murapol jest jedną z wiodących firm deweloperskich od 20 lat działającą w obszarze wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego. W swojej dotychczasowej działalności Murapol zrealizował 66 inwestycji, w których powstały 305 budynki z 17,8 tys. mieszkań, zamieszkałych przez ponad 53 tys. osób. Obecna mapa inwestycji Grupy obejmuje 17 miast w Polsce: Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Katowice, Kraków, Łódź, Mikołów, Poznań, Siewierz, Sosnowiec, Toruń, Tychy, Warszawa, Wieliczka i Wrocław. W 2020 r. Grupa Murapol podpisała umowy deweloperskie i przedwstępne dot. 2 720 mieszkań, wobec 2 868 rok wcześniej. W pierwszym kwartale 2021 r. Murapol zawarł 779 umów deweloperskich i przedwstępnych wobec 666 w analogicznych okresie ub.r. Poza umacnianiem pozycji jednej z wiodących firm deweloperskich, firma kładzie nacisk na działalność pozabiznesową. Angażuje się w inicjatywy promujące sport zarówno profesjonalny, jak i projekty propagujące aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży. Grupa Murapol została również wielokrotnie doceniana za swoją działalność deweloperską, otrzymując m.in. w obszarze zielonego budownictwa nagrodę Leading Green Building Development w konkursie CIJ Awards, Housemarket Silesia Awards w kategoriach Osiedle przyjazne rodzinie oraz Osiedle mieszkaniowe. Spółka jest także laureatem konkursu Najwyższa Jakość Quality International w kategorii Produkt Najwyższej Jakości - przyznanej dla wielorodzinnych inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez Grupę Murapol. W 2020 roku zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Deweloperów Mieszkaniowych, organizowanym przez "Dziennik Gazetę Prawną" oraz Złote Godło Najwyższa Jakość Quality International 2021 w kategorii budownictwo wielorodzinne.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »