Masz kartę Moja Biedronka? Sieć wydała ważny komunikat, są tylko dwa wyjścia

Biedronka przekazała ważną odpowiedź w sprawie karty Moja Biedronka, która wydawana jest klientom przystępującym do programu lojalnościowego. Zgodnie z wytycznymi dyskontu każdy posiadacz karty Biedronki ma dwa wyjścia w wypadku zgubienia karty Moja Biedronka lub znalezienia takowej. Wytyczne te powinni poznać również nieposiadający karty Moja Biedronka, gdyż także i oni mogą taką zgubioną własność kiedyś znaleźć. Jakie są więc dwa wyjścia postawione przed posiadaczami karty Moja Biedronka i jej znalazcami?

Biedronka zabrała głos w sprawie swojej karty lojalnościowej. Nie brak klientów, którzy z programu lojalnościowego korzystają dzięki aplikacji Biedronki - w takim wypadku przy zakupach wystarczy odbić kod kreskowy, wyświetlający się na ekranie telefonu przy włączonej aplikacji. Co jednak zrobić, gdy zwykle używamy karty Moja Biedronka w wersji fizycznej, a właśnie ją zgubiliśmy?

Reklama

Karta Moja Biedronka. Możesz przystąpić do programu loajlnościowego, ale musisz podać dane

Kartę Moja Biedronka może wyrobić każdy z klientów sieci. Aby dołączyć do programu lojalnościowego, potrzeba podać:

  • imię i nazwisko,
  • adres e-mail,
  • numer telefonu. 

Podane powyżej dane wystarczą do otrzymania trzech kart Moja Biedronka. Ten zestaw składa się z jednej głównej karty oraz dwóch pomniejszych plakietek. Dwa mniejsze egzemplarze posiadają wyrobione dziurki, które można zamontować domyślnie przy kluczach czy breloczku.

Jakie są korzyści z posiadania karty Moja Biedronka?

Dzięki udziałowi w programie lojalnościowym sieci możemy skorzystać z rozlicznych rabatów w trakcie zakupów. Ich liczba zwiększa się, jeśli zdecydujemy się zainstalować aplikację sieci Biedronka i korzystać z shakeomatu, który wydaje do dwóch promocji spersonalizowanych pod konkretnych klientów. Dzięki aplikacji możemy korzystać z programu lojalnościowego bez fizycznych kart. Ale co zrobić, gdy zgubimy fizyczną kartę Moja Biedronka?

Biedronka ma apel do klientów. Jeśli zgubiłeś lub znalazłeś kartę, masz tylko dwa wyjścia

Redakcja Interia Biznes zwróciła się do Biedronki z pytaniem, co zrobić w wypadku znalezienia lub utraty karty Moja Biedronka. Taka sytuacja co prawda nie zamyka nam drogi do korzystania z promocji, ale może doprowadzić do tego, że nieuczciwy znalazca będzie mógł skorzystać z dedykowanych nam zniżek. Na takie zagrożenie wskazuje zresztą sama sieciówka.

Co jednak, jeśli to my znajdziemy cudzą kartę Moja Biedronka? Zgodnie z odpowiedzią biura prasowego Biedronki w takiej sytuacji mamy dwa wyjścia - powinniśmy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta i postępować wedle wytycznych, albo udajemy się do kierownictwa najbliższej Biedronki w celu przekazania znalezionej karty Moja Biedronka.

- W przypadku utraty lub znalezienia karty Moja Biedronka należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta (email: bok@biedronka.eu oraz tel. 800 080 010 lub 22 205 33 00) lub zwrócić ją osobie z kierownictwa najbliższego sklepu sieci Biedronka. W ten sposób zminimalizujemy ryzyko nieuprawnionego korzystania z rabatów przysługujących użytkownikom programu Moja Biedronka - przekazała Biedronka w odpowiedzi.

Zgubiłeś kartę Moja Biedronka? Duplikatu nie wydadzą, ale Biedronka może dać coś w zamian

Jeśli utraciliśmy kartę Moja Biedronka, sieć nie wyda nam kolejnej na te same dane. Nie ma możliwości otrzymania duplikatu - zamiast tego możemy dostać jednak coś w zamian. Sieciówka wyda nam nową kartę Moja Biedronka, ale w tym wypadku musimy podać trochę inne dane. O ile imię i nazwisko będzie to samo, a i numer telefonu może być ten sam, co przynależny poprzedniej karcie, adres e-mail już nie może być ten sam. Tak więc w celu otrzymania nowej karty Moja Biedronka powinniśmy podać nasz inny adres e-mail, albo założyć specjalnie nową pocztę elektroniczną.

Przemysław Terlecki

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Biedronka | karta moja biedronka | moja biedronka | zakupy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »