Polskie miasto chce odejść od gazu. Rozpoczęto poszukiwanie gorących wód

W Wągrowcu chcą zastąpić gaz geotermią. Rozpoczęto poszukiwanie gorących wód. Na zdj. dworzec w Wągrowcu
W Wągrowcu chcą zastąpić gaz geotermią. Rozpoczęto poszukiwanie gorących wód. Na zdj. dworzec w WągrowcuPolska Press/East News
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, za kilka lat źródła geotermalne będą mogły zastąpić w Wągrowcu gaz

Spis treści:

  1. Odwiert geotermalny w Wągrowcu - miasto chce samowystarczalności cieplnej
  2. Odwiert w Wągrowcu będzie mieć głębokość sięgającą 2130 metrów
  3. Niebawem pojawią się kolejne ciepłownie zasilane wodą geotermalną

Zobacz również:

Odwiert geotermalny w Wągrowcu - miasto chce samowystarczalności cieplnej

Odwiert w Wągrowcu będzie mieć głębokość sięgającą 2130 metrów

Zobacz również:

Niebawem pojawią się kolejne ciepłownie zasilane wodą geotermalną

"Wydarzenia": Skarbówka przyjrzy się internetowym platformom handlowymPolsat NewsPolsat News
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?