Karta Moja Biedronka ma ukrytą funkcję. Niewielu ma pojęcie, a wystarczy kliknąć w aplikacji

Biedronka ma ukrytą funkcję zawartą w karcie Moja Biedronka. To udostępnianie swoich ofert promocyjnych członkom rodziny lub znajomym. Niewielu posiadaczy karty ma pojęcie o tym, że wystarczy jedynie kilka kliknięć w aplikacji Biedronki, by wspomnianą funkcję uruchomić.

Biedronka oferuje swoim klientom kartę Moja Biedronka. Korzystając z niej, otwieramy sobie drogę do wielu promocji. W ramach aplikacji mobilnej możemy też skorzystać z tzw. shakeomatu, z pomocą którego możemy dwa razy dziennie "wytrząsnąć" dedykowane nam promocje.

Jak wyrobić kartę Moja Biedronka? Klient musi tylko podać podstawowe dane

Kartę Moja Biedronka może wyrobić każdy klient sieci Biedronka. Aby dołączyć do programu lojalnościowego trzeba podać imię i nazwisko oraz e-mail wraz z numerem telefonu.

Reklama

Następnie w sklepie od personelu otrzymamy trzy karty Moja Biedronka. Jedna z nich jest kartą główną, a dwie pomniejsze, dzięki wyrobionej dziurce, można zamontować np. przy kluczach. 

Promocje w Biedronce pomnożysz z shakeomatem. Potrzebujesz aplikacji i karty Moja Biedronka

Udział w programie lojalnościowym sieci otwiera drogę do skorzystania z rabatów w Biedronce. Ich liczba zwiększa się, jeśli zdecydujemy się zainstalować aplikację sieci Biedronka i korzystać z shakeomatu. Ta funkcjonalność wydaje promocje spersonalizowane pod konkretnych klientów.

Dzięki aplikacji możemy też korzystać z programu lojalnościowego Biedronki bez fizycznych kart. To w niej znajdziemy także ukrytą, wciąż nieznaną wszystkim klientom funkcjonalność. Tę włączymy jednak w kilku prostych krokach.

Ukryta funkcja karty Moja Biedronka. Włączysz ją w aplikacji Biedronki

Funkcja, którą oferuje nam karta Moja Biedronkapolega na jej współdzieleniu. Nie wszyscy klienci zdają sobie sprawę, że mogą podzielić się promocjami z maksymalnie dwiema osobami. Dzięki współdzieleniu razem możemy nabijać na kartę rabaty i korzystać z promocji.

Jest to szczególnie przydatne, gdy współdzielimy kartę Moja Biedronka z osobami, które na co dzień odwiedzają inny sklep Biedronka niż my. Różnice w asortymencie otwierają nierzadko drogę do większego wachlarza możliwości, a nawet jeśli nie możemy skorzystać z rabatu na dany produkt, bo nie ma go w naszym najbliższym sklepie - wykorzystać go może osoba, która współdzieli z nami kartę Moja Biedronka. 

Jak współdzielić kartę Moja Biedronka? Ukrytą funkcję włączysz kliknięciem w aplikacji

Aby włączyć współdzielenie karty Moja Biedronka, wystarczy skorzystać z aplikacji Biedronka. Jak uruchomić Wspólne Konto Moja Biedronka?

  1. Po włączeniu panelu głównego wybieramy zlokalizowaną w prawym dolnym rogu ikonkę trzech kropek "więcej",
  2. Następnie przechodzimy do pierwszej zakładki, która wyświetli nam się w nowym oknie - "profil",
  3. Otworzy nam się kolejne okno, tym razem z kilkoma opcjami, a wśród nich "Wspólne Konto Moja Biedronka" - klikamy w to,
  4. Wówczas zobaczymy na ekranie komunikat "Wspólne Konto Moja Biedronka" z podpisem i czerwonym przyciskiem "zaproś", który naciskamy
  5. Aplikacja przedstawi nam miejsce do wpisania numeru telefonu osoby, którą chcemy zaprosić do współdzielenia karty Moja Biedronka,
  6. Po wpisaniu numeru telefonu zatwierdzamy decyzję przyciskiem "Wyślij" i gotowe! Pamiętajmy, że jedną kartę Moja Biedronka możemy współdzielić z maksymalnie dwiema osobami.

Przemysław Terlecki

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Biedronka | moja biedronka | zakupy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »