R. Giertych nie przebierał w słowach ws. Orlenu. "Idiotyzm albo łapówka"

Roman Giertych zabrał głos na temat fuzji Orlenu z Lotosem
Roman Giertych zabrał głos na temat fuzji Orlenu z Lotosem Jacek Dominski, Wojciech StrozykReporter

"Idiotyzm albo łapówka". Roman Giertych nie przebiera w słowach

Zobacz również:

Sprzedano aktywa warte 9 mld zł za 2 mld zł?

Zobacz również:

Orlen zaprzecza oskarżeniom

Gwiazdowski mówi Interii. Odc. 64: Czy prawnicy zaczęli uważać się za bogów? INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?