Reklama

Notowania akcji spółki All in! Games S.A. z 7 stycznia 2021 roku

W czwartek, 7 stycznia All in! Games S.A. (ALG) rozpoczął notowania od poziomu 14,8 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom minimalny - 14,25 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki All in! Games S.A. wyniosła 46, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 27 309 sztuk. Obroty wyniosły 398 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki. Znaczna część transakcji była na otwarciu.

Spółka przełamała tendencję wzrostową trwającą od 4 sesji i odnotowała spadek. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 9,85 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 2,03 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 160,79 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 9,85 proc.

W czwartek All in! Games S.A. zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 2,86 proc. do poziomu 59 688 punktów, a wartość spółki spadła o 2,03 proc.

All in! Games to polski, działający od 2018 roku, wydawca i producent gier wideo z siedzibą w Krakowie (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »