Reklama

Notowania akcji spółki Allegro.eu Societe Anonyme z 16 października 2020 roku

W piątek, 16 października Allegro.eu Societe Anonyme (ALE) rozpoczęło notowania od poziomu 80 zł, czyli o 0,98 proc. więcej niż na zamknięciu czwartkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 79,22 zł. O godzinie 9.07 kurs akcji spadł do poziomu 79,91 zł, a następnie o 14.28 wzrósł do wartości 85 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 81,45 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Allegro.eu Societe Anonyme wyniosła 159, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 15 480 831 sztuk. Obroty wyniosły 1,28 mld zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki. Znaczna część transakcji była na zamknięciu.

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki nie zmieniła się, w ciągu miesiąca także nie zmieniła się. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku utrzymuje się na tym samym poziomie.

W piątek Allegro.eu Societe Anonyme zachowywało się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,53 proc. do poziomu 48 210 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 2,81 proc.

Grupa Allegro.eu prowadzi największą platformę handlową w Polsce, jaką jest Allegro.pl, oraz porównywarkę cenową w Polsce - Ceneo.pl (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »