Reklama

Notowania akcji spółki Allegro.eu Societe Anonyme z 20 stycznia 2022 roku

W czwartek, 20 stycznia Allegro.eu Societe Anonyme (ALE) rozpoczęło notowania od poziomu 40,245 zł, czyli o 0,11 proc. więcej niż na zamknięciu środowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 40,2 zł. O godzinie 11.03 kurs akcji wzrósł do poziomu 41,135 zł, a następnie, o 16.12, spadł do wartości 40,16 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 40,24 zł.

Liczba transakcji dla spółki Allegro.eu Societe Anonyme wyniosła 125, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 4 451 467 sztuk. Obroty wyniosły 171 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 1,45 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 6,13 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy spadła o 48,27 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 1,11 proc.

W czwartek Allegro.eu Societe Anonyme zachowywało się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,44 proc. do poziomu 70 420 punktów, a wartość spółki wzrosła o 0,1 proc.

Grupa Allegro.eu prowadzi największą platformę handlową w Polsce, jaką jest Allegro.pl, oraz porównywarkę cenową w Polsce - Ceneo.pl (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »