Reklama

Notowania akcji spółki Allegro.eu Societe Anonyme z 28 stycznia 2022 roku

W piątek, 28 stycznia Allegro.eu Societe Anonyme (ALE) rozpoczęło notowania od poziomu 36,5 zł, czyli o 0,27 proc. więcej niż na zamknięciu czwartkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 36,4 zł. O godzinie 9.04 kurs akcji wzrósł do poziomu 36,6 zł, a następnie, o 14.08, spadł do wartości 34,86 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 35,375 zł.

Liczba transakcji dla spółki Allegro.eu Societe Anonyme wyniosła 137, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 4 691 677 sztuk. Obroty wyniosły 166 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była trzecią sesją spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki spadła o 12,00 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 12,44 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy obniżyła się o 52,82 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 11,12 proc.

W piątek Allegro.eu Societe Anonyme zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 1,82 proc. do poziomu 66 892 punktów, a wartość spółki spadła aż o 2,82 proc.

Grupa Allegro.eu prowadzi największą platformę handlową w Polsce, jaką jest Allegro.pl, oraz porównywarkę cenową w Polsce - Ceneo.pl (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »