Reklama

Notowania akcji spółki Allegro.eu Societe Anonyme z 30 sierpnia 2021 roku

W poniedziałek, 30 sierpnia Allegro.eu Societe Anonyme (ALE) rozpoczęło notowania od poziomu 67,5 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była minimalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom maksymalny - 69,4 zł - spółka osiągnęła o godzinie 16.36 by na zamknięciu spaść do poziomu 69,25 zł.

Liczba transakcji dla spółki Allegro.eu Societe Anonyme wyniosła 146, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 537 827 sztuk. Obroty wyniosły 37 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 6,52 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 2,21 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku nie zmieniła się.

W poniedziałek Allegro.eu Societe Anonyme zachowywało się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,08 proc. do poziomu 70 527 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 2,59 proc.

Grupa Allegro.eu prowadzi największą platformę handlową w Polsce, jaką jest Allegro.pl, oraz porównywarkę cenową w Polsce - Ceneo.pl (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »