Reklama

Notowania akcji spółki Amica z 11 stycznia 2021 roku

W poniedziałek, 11 stycznia Amica (AMC) rozpoczęła notowania od poziomu 146 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.08 kurs akcji wzrósł do poziomu 146,8 zł, a następnie, o 10.42, spadł do wartości 145 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 146 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Amica wyniosła 72, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 4 808 sztuk. Obroty wyniosły 686 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 1,39 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 0,82 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 2,10 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 1,39 proc.

W poniedziałek Amica zachowywała się podobnie jak rynek. Indeks WIG spadł o 0,12 proc. do poziomu 59 773 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się.

Amica jest największym polskim producent sprzętu gospodarstwa domowego. W swojej ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się najnowszą technologią i nowoczesnym designem. Ponad 70 procent przychodów firma realizuje na ponad 40 rynkach zagranicznych. W portfolio znajdują się także zagraniczne marki Gram i Hansa. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »