Reklama

Notowania akcji spółki Archicom S.A. z 29 listopada 2021 roku

W poniedziałek, 29 listopada Archicom S.A. (ARH) rozpoczął notowania od poziomu 18,2 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom minimalny - 17,3 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Archicom S.A. wyniosła 37, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 14 109 sztuk. Obroty wyniosły 248 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki spadła o 9,00 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 22,55 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 9,90 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 9,45 proc.

Reklama

W poniedziałek Archicom S.A. zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,31 proc. do poziomu 66 649 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się. Spółki z sektora nieruchomości do których należy także Archicom S.A. pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG-NRCHOM wzrosła o 1,49 proc. do poziomu 2 791 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z branży nieruchomości na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł. W odniesieniu do analizowanej spółki cały sektor nieruchomości zachowywał się dużo lepiej niż Archicom S.A., gdyż wartość indeksu WIG-NRCHOM wzrosła o 1,49 proc., a wartość spółki nie zmieniła się.

Zakres działalności spółki obejmuje planowanie, projektowanie oraz realizację całych osiedli mieszkaniowych z naciskiem na dobór lokalizacji oraz rozplanowanie przestrzenne. Grupa jako deweloper realizuje projekty mieszkaniowe i biurowe. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »