Reklama

Notowania akcji spółki Asseco BS z 11 sierpnia 2020 roku

We wtorek, 11 sierpnia Asseco BS (ABS) rozpoczęło notowania od poziomu 33,6 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.45 kurs akcji wzrósł do poziomu 33,8 zł, a następnie, o 9.59, spadł do wartości 33 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 33,4 zł.

Liczba transakcji dla spółki Asseco BS wyniosła 10, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 622 sztuk. Obroty wyniosły 20,1 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 1,83 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 4,37 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 21,01 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 17,61 proc.

Reklama

We wtorek Asseco BS zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,94 proc. do poziomu 52 421 punktów, a wartość spółki spadła o 0,6 proc. Spółki IT do których należy także Asseco BS ciągnęły rynek w dół, wartość indeksu WIG-INFO spadła o 0,14 proc. do poziomu 3 862 punktów. Pomimo negatywnego oddziaływania branży IT na rynek indeks WIG wzrósł.

Asseco BS dostarcza nowoczesne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw, niezależnie od ich branży, wielkości i specyfiki. W ramach Grupy Kapitałowej Asseco, Spółka stanowi Centrum Kompetencyjne odpowiedzialne za systemy ERP, mobilne systemy raportujące (klasy SFA), systemy faktoringowe, oprogramowanie dla MSP. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »