Reklama

Notowania akcji spółki Atal z 11 sierpnia 2020 roku

We wtorek, 11 sierpnia Atal (1AT) rozpoczął notowania od poziomu 35,5 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 34,6 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Atal wyniosła 4, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 1 057 sztuk. Spadek był przy małym obrocie, który wyniósł 36,6 tys. złotych, a w ostatnim miesiącu średni obrót dla tych akcji wynosił 181 tys. zł.

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 5,99 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 10,62 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy obniżyła się o 1,67 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 6,84 proc.

Reklama

We wtorek Atal zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,94 proc. do poziomu 52 421 punktów, a wartość spółki spadła o 0,28 proc. Wartość indeksu WIG-NRCHOM, skupiającego spółki z sektora nieruchomości, do których należy także Atal, nie zmieniła się. W odniesieniu do analizowanej spółki cała branża nieruchomości zachowywała się lepiej niż Atal, gdyż wartość indeksu WIG-NRCHOM nie zmieniła się, a wartość spółki spadła o 0,28 proc.

Atal to jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych. Specjalizuje się w realizacji osiedli mieszkaniowych, pojedynczych budynków wielorodzinnych oraz domów jednorodzinnych. Inwestycje realizuje w najszybciej rozwijających się aglomeracjach - w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, a ostatnio także w Gdańsku. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »