Reklama

ATMGRUPA (ATG): Notowania akcji spółki ATM Grupa z 11 lutego 2021 roku

W czwartek, 11 lutego ATM Grupa (ATG) rozpoczęła notowania od poziomu 4,14 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom minimalny - 4,08 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki ATM Grupa wyniosła 7, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 8 248 sztuk. Obroty wyniosły 33,8 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 1,47 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 0,73 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 11,16 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 14,11 proc.

W czwartek ATM Grupa zachowywała się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,83 proc. do poziomu 57 790 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się. Spółki z sektora medialnego do których należy także ATM Grupa pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG-MEDIA wzrosła o 1,93 proc. do poziomu 5 919 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek medialnych na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł. W odniesieniu do analizowanej spółki cały sektor medialny zachowywał się dużo lepiej niż ATM Grupa, gdyż wartość indeksu WIG-MEDIA wzrosła o 1,93 proc., a wartość spółki nie zmieniła się.

ATM to największy niezależny producent telewizyjno-filmowy w Polsce. Grupa jest również współudziałowcem dwóch innych spółek – Aidem Media, której podstawową działalnością jest produkcja gier na urządzenia mobilne, oraz FM PRO, która zajmuje się całościową organizacją różnego rodzaju eventów. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »