Reklama

Notowania akcji spółki ATM Grupa z 19 listopada 2020 roku

W czwartek, 19 listopada ATM Grupa (ATG) rozpoczęła notowania od poziomu 4,1 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.08 kurs akcji wzrósł do poziomu 4,16 zł, a następnie, o 10.29, spadł do wartości 3,95 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 4,06 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki ATM Grupa wyniosła 19, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 10 544 sztuk. Obroty wyniosły 43,2 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka przełamała tendencję wzrostową trwającą od 3 sesji i odnotowała spadek. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 6,84 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 4,64 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 7,73 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 9,78 proc.

W czwartek ATM Grupa zachowywała się podobnie jak rynek. Indeks WIG spadł o 1,11 proc. do poziomu 51 651 punktów, a wartość spółki spadła tylko o 0,98 proc. Spółki medialne do których należy także ATM Grupa ciągnęły rynek w dół, wartość indeksu WIG-MEDIA spadła o 0,32 proc. do poziomu 5 391 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek medialnych na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

ATM to największy niezależny producent telewizyjno-filmowy w Polsce. Grupa jest również współudziałowcem dwóch innych spółek – Aidem Media, której podstawową działalnością jest produkcja gier na urządzenia mobilne, oraz FM PRO, która zajmuje się całościową organizacją różnego rodzaju eventów. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »